Сьогодні в мережі з’явилася інформація про процесор лінійки chagall-ws, завдяки витоку з бази даних geekbench. Цим процесором є високопродуктивний чіп для робочих станції під назвою amd threadripper 5975wx.

Якщо вірити geekbench ще не анонсований 32-ядерний процесор amd threadripper pro 5975wx імовірно має базову тактову частоту 3,6 ггц, з можливістю автоматичного розгону до 4,5 ггц. Новинка була протестована на еталонній платформі cloudripper-cgl, де cgl якраз означає лінійку chagall. Цей конкретний екземпляр призначений для робочих станцій, що передбачає підтримку 8-канальної пам’яті і має більше ліній pcie. Згідно з exectufix, серія threadripper pro 5000 може бути єдиною з процесорами hedt на архітектурі zen3, які компанія amd в даний час планує, оскільки серія chagall-hedt, також відома як threadripper 5000, нібито скасована.

Що стосується результатів тестування, то процесор набрав 1686 балів в одноядерних тестах і 27603 бали в багатоядерних, що відповідно на 34% і 23% вище, ніж представлений на ринку в даний час threadripper 3970x з аналогічним числом ядер і потоків.