В кінці вересня компанія nintendo оголосила про розширення мережевого сервісу nintendo switch online новим підписковим планом — nintendo switch online + пакет розширення . Він запропонує всі переваги звичайної підписки, а також доступ до каталогу з іграми для nintendo 64 і sega mega drive .

Сьогодні під час презентації animal crossing: new horizons direct були розкриті ціни на новий підписковий план.

  • індивідуальна 12-місячна підписка на nintendo switch online + пакет розширення обійдеться всім бажаючим в 3,999 рублів .
  • сімейна 12-місячна підписка буде коштувати 6,299 рублів . У сім’ю можуть об’єднатися до восьми гравців зі своїми акаунтами.

крім того, nintendo повідомила, що передплатники nintendo switch online + пакет розширення можуть розраховувати на додаткові приємні бонуси .

Так, на презентації по animal crossing було анонсовано перше платне доповнення для цієї гри — animal crossing: new horizons – happy home paradise . Воно буде поширюватися за ціною в 2,249 рублів з 5 листопада, але передплатники nintendo switch online + пакет розширення отримають до нього безкоштовний доступ.

“передплатники nintendo switch online + пакет розширення можуть без додаткової плати завантажити це dlc і користуватися ним протягом усього терміну дії своєї підписки”, – йдеться в повідомленні.

В майбутньому, ймовірно, передплатники будуть отримувати і інші подібні бонуси.

Нагадаємо, що вартість підписки на стандартну версію nintendo switch online становить 1,399 рублів на рік для індивідуальних акаунтів і 2,449 рублів для сімейних груп.

Новий підписковий план стане доступний 26 жовтня 2021 року. .