універсальний гайковий ключ

Універсальний гайковий ключ з регульованою головкою. Даний інструмент дозволяє відмовитися від використання декількох ключів. Ключ здатний працювати з діаметрами головок болтів в діапазоні від 8 до 22 мм. Інструмент виготовлений з високоякісної хромованої сталі з високою твердістю, а також антикорозійним покриттям. Довжина ключа становить 270 мм.замовити інструмент можна в двох кольорах: чорний і сріблястий колір.

Фото товару, зроблене покупцем:

Відгук покупця:

Ціна на момент публікації: $8.50

складна ручна пила

складна ручна пила-компактний інструмент для садівництва або поїздок на природу. На сторінці продавця представлені кілька варіантів, що відрізняються по довжині леза: 180 мм, 215 мм, 240 мм.лезо пили має тристоронню заточку, що дозволяє швидко і без особливих зусиль працювати з інструментом. Товщина леза становить 1.32 мм. Пластикова рукоять має прогумовані вставки, для запобігання вислизання інструменту в процесі роботи. Положення пилки фіксується притискною кнопкою на тильній стороні рукояті.

Фото товару, зроблене покупцем:

Ціна на момент публікації: $9.13

набір викруток

якісний набір викруток для роботи з дрібною технікою та електронікою. У набір входить зручний бокс для зберігання інструменту, пінцет, лопатка, алюмінієвий тримач для біт, а також самі біти (до 46 штук, в залежності від комплектації). Особливістю даного набору, є зручний притискної механізм, для вилучення вмісту з боксу.

Всі біти в комплекті намагнічені, що спрощує процес відкручування гвинтів.

Фото товару, зроблене покупцем:

Відгук покупця:

Ціна на момент публікації: $16.22

перейти в магазин

Реклама

Високоточний вимірювальний прилад, виготовлений з металу. Довжина штангенциркуля становить 236 мм. Вимірюваний діапазон становить від 0 до 150 мм, з граничною похибкою 0.01 мм.виміряні показання виводяться на невеликий монохромний дисплей. Пристрій має три функціональних кнопки:

  • off / on (включення і відключення штангенциркуля);
  • zero (калібрування нуля);
  • mm / inch (перемикання між дюймами і міліметрами).

Живлення пристрою здійснюється від батарейки lr44 (1.5 в), яка не входить в комплект. Додатково, можна замовити пластиковий бокс для зберігання інструменту.

Фото товару, зроблене покупцем:

Відгук покупця:

Реклама

магнітний браслет

реклама

Зручний браслет з магнітами, виготовлений з міцної тканини. Даний аксесуар дозволять розміщувати на собі дрібні предмети (цвяхи, болти, шурупи), що спрощує багато видів робіт. У браслеті може бути встановлено від трьох до п’яти магнітів, що безпосередньо впливає на кількість переносяться предметів. Довжина браслета становить 350 мм, з шириною 90 мм.кріплення на руці здійснюється за допомогою застібки «липучка».

Фото товару, зроблене покупцем:

Відгук покупця: