05.05.2018 у 15:19 |

4 0


Подорож в Крим починається або з аеропорту, розташованого в місті Сімферополі, або з переправи в місті Керч. Приземлившись в аеропорту можна почати подорож в будь-якому напрямку. Перша пам’ятка на шляху з Керченської переправи — Генуезька фортеця, розташована в місті Судак «КАФА».

Атмосфера фортеці дозволяє кожному туристу переміститися в середньовіччі. Щорічно на території Генуезької фортеці проходить лицарський турнір, на якому можна битися на мечах, постріляти зі справжнього лука або випробувати себе в якості ремісника. Перейнятися величчю і могутністю опорного пункту Генуезької Республіки, зведеного для захисту своїх земель у Криму, можна лише відвідавши Судак.

Просуваючись вздовж південного узбережжя, кожен зобов’язаний відвідати Ластівчине гніздо. Невеликий замок, побудований в готичному стилі, розташувався на краю Аврориній скелі. Перше враження, яке може скластися, що дана споруда не надійно і може обвалитися в будь-який момент, але це не так, вченими доведено, що Ластівчине гніздо простоїть ще багато століть.

Також, перебуваючи в Ялті, рекомендуємо відвідати пам’ятник природи, плато Ай-Петрі, яке розташоване на гірському хребті амфітеатру південного берега Криму. Місцевість добре розвинена для туриста, в будь-який час року. Тут розташувалися та туристичні притулки, атмосферні кафе з національними стравами, гірськолижні траси, але головною визначною пам’яткою є канатна дорога, що пролягає від Місхора. Протяжність канатної дороги близько 3 кілометрів, з одним з найдовших у світі безопорных ділянок.
Вартість квитка на канатну дорогу:
— дорослий – 400 рублів (в одну сторону);
— дитячий (діти від 6 до 12 років) – 250 рублів (в одну сторону).

Наступне місце для відвідування – Севастополь, а саме – Херсонес. Це найдавніші руїни на всьому пострадянському просторі. Туристу, який опинився на стародавніх вуличках і відвідав напівзруйнований, але ще чинний амфітеатр буде легко відчути себе давнім греком. Херсонес є центром поширення християнської релігії, тут прийняв християнство князь Володимир, і звідси почалося хрещення Русі.

Херсонес був одним із самих великих поселень стародавніх греків за межами Греції. Цей прекрасний місто проіснував близько двох тисяч років.

Ще одним пам’ятним місцем, що є невід’ємною частиною історії Криму, є Ханський палац, розташований в Бахчисараї. Цей музейний комплекс — єдиний пам’ятник культури кримськотатарського народу, який розмістився в резиденції правителів Кримського ханства. Музей був заснований ще в дореволюційний період. Палацовий комплекс вражає своєю розкішшю кожного відвідує. Відображення краси і колишньої слави цього комплексу можна знайти твори класиків. Це єдиний добре збережений пам’ятник храмової архітектури кримських татар. Атмосфера палацу мимоволі змушує переміститися в середньовіччі.

Територія палацового комплексу розташувалася на більш ніж 4 гектарах і включає в себе всі об’єкти інфраструктури середньовічного ханського палацу. Добре збереглися ханська мечеть, будинок гарему, корпус бібліотеки і дворцова площа і багато інших об’єктів. Можна відвідати виставку холодної та вогнепальної зброї ханського періоду, художній музей, а також музей історії та культури кримськотатарського народу.