17.09.2018 в 15:39 |

9 0


Однією з головних визначних пам’яток інтернет-маркетингу для багатьох людей є низька вартість ведення бізнесу. Інтернет-маркетологи постійно шукають способи зробити якусь задачу краще більш економічним способом. Що може бути більш економічно ефективним, ніж виконання цього завдання безкоштовно?

Чи є така річ, як способи просування мого сайту безкоштовно?

Так!

Я відповідаю рішучим відповіддю… Так, є. Це правда, ви можете просувати будь-який веб-сайт і залучати масове кількість трафіку на цей сайт практично безкоштовно.

Викладаю 8 кроків безкоштовного просування:

1. Зареєструйте свій сайт.

Шукайте найпопулярніші інтернет-каталоги та реєструйте там свій сайт. Це сама проста і ефективна стратегія безкоштовного просування сайту. Почніть з цього кроку, і інші великі речі прийдуть.

Ви хочете, щоб переконатися, що ваш сайт налаштований правильно і SEO робиться правильно, прийнято каталог інтернет-маркетингу або пошукової системи, які ви вибираєте.

2. Дізнайтеся про форумах.

Чи знаєте ви, що одна з причин для інтернет-форумів, щоб відкрити безкоштовне просування сайту для всіх, хто цього хоче? Так що скористайся цим. Перейти Зареєструватися, Увійти в систему, і активно відправляти повідомлення і допомогу у форумах за вашим вибором. Обов’язково повідомте людям про вашому веб-сайті, де це застосовно. Це відмінний спосіб отримати безпосередніх відвідувачів на ваш сайт.

3. Написати прес-реліз.

Вам не потрібно бути експертом по написанню або чимось ще, просто напишіть кілька коротких абзаців або відправити їх по електронній пошті людям, яких ви знаєте, що інтернет-магазинам, газет та інших засобів масової інформації. Щоб отримати більшу кількість безкоштовного трафіку на ваш сайт ви можете використовувати цей метод в будь-який час.

4. Будьте доброзичливі онлайн, заводите контакти.

Всякий раз, коли з’являється можливість беріть на себе ініціативу бути дружелюбним з новими контактами в інтернеті, з іншими веб-майстрами, інтернет-маркетологами, а також власниками веб-сайтів. Це ідеальний час для зміцнення ваших контактів і розвитку онлайн-обміну посиланнями.

5. Пишіть статті.

Якщо ви активно пишете статті, пов’язані з темою вашого веб-сайту, і відправляєте їх каталоги статей, ви вже знаєте, наскільки потужним може бути цей безкоштовний метод. Якщо Ви не використовуєте цей метод, почніть, це дуже ефективний спосіб просування вашого сайту і отримання якісного трафіку на цей сайт.

6. Розкажіть людям про своєму сайті.

Перш, ніж з’явився Інтернет та інші форми маркетингу ЗМІ було з уст в уста. Реклама була дуже ефективною тоді і залишається такою до сьогоднішнього дня. Розкажіть людям про своєму сайті і вони в свою чергу будуть розповідати про це іншим. Це базова форма вірусного маркетингу, яка не коштує ні цента, але працює швидко і ефективно, щоб отримати трафік на ваш сайт.

7. Використовувати банерну рекламу.

Використовуйте безкоштовний онлайн банер, можна знайти в інтернеті багато сервісів, які допоможуть вам абсолютно безкоштовно створити свій банер і обмінюйтеся з вашими знайомими, у яких теж є свій сайт. Або зареєструйтесь в сервісах обміну банерами.

8. Використовуйте безкоштовні курси на просування сайту.

Є безкоштовні курси, які допоможуть вам ще більше дізнатися про інші методи безкоштовного просування сайту. Просто введіть у пошуковику «безкоштовний сайт просування курси» в поле пошуку.