Намальована від руки 2d-метроідванія aeterna noctisвыдет 15 грудня на playstation 5, xbox series, playstation 4,xbox one, switch і пк (steam і epic games store).про це повідомили розробники гри зі студії aeternum game studios у своєму twitter.

Дія гри розгорнеться в світі аэтерна, який незліченну кількість років тому створив верховний бог хаосу. Населивши його різними расами ісуществамі, він призначив могутніх правителів управляти ними і указиватьпуть. Але незабаром подані звернулися проти свого творця, прагнучи забрати собі – вони почали битися один з одним і таким чином породили війну,смерть і ненависть. Всемогутній бог хаосу був розгніваний і в люті наклав своє прокляття на бунтівних лідерів. Він назвав їх королем темряви і королевойсвета і засудив до вічного протистояння до кінця століть. Навіть смерть не звільнить їх від цього покарання, оскільки хаос дарував їм безсмертя – так чтодаже якщо одному вдасться перемогти іншого, вони відродяться і відновлять своісіли, щоб продовжити вічну війну.

Гравцеві належить взяти на себе роль короля темряви, який повинен відновити свою колишню міць в 16 локаціях світу аетерни. У aeterna noctis нелінійна карта, розділена на різні ігрові області в класичному стилі метроідванії. Основний сюжет гри слід по певному шляху, проте розробники хочуть, щоб геймери задавали власний темп і могли подорожувати по величезному світу аетерни безліччю різних способів.