Дослідники покращили існуючий алгоритм на основі штучного інтелекту з метою боротьби з коронавірусом.більш просунута версія по володіє прогностичною здатністю і вміє звисокою точністю передбачити ті чи інші аспекти розвитку захворювання упацієнтів, аж до летального результату.

Комп’ютерний алгоритм навчається на випадкових результатах комп’ютернойтомографії, що дозволяє йому аналізувати хід хвороби у пацієнтів.ші не тільки створює унікальну модель для кожної людини, але і вміє передбачити терміни потрапляння у відділення інтенсивної терапії. Алгоритм поділяє людей на групи, визначаючи пацієнтів з високим і низьким ризиком розвитку тяжелихдля організму наслідків.

” наші результати показують, що прогнози віднеконтрольованої моделі ші були зроблені з більшою точністю в порівнянні з іншими подібними розробками. Тепер можна робити прогнози щодо розвитку хвороби відразу на основі даних кт», — заявляють дослідники.

Команда вчених зазначає, що попередні версії ші були нездатні побачити всю картину захворювання. Крім того, вони були обмежені суб’єктивними ознаками, а для побудови прогностичної схеми була потрібна участь людини. Новийалгоритм позбавлений всіх цих недоліків, а розробники вважають, що ші можноіспользовать не тільки для боротьби з коронавірусом, але і багатьма іншимизахворюваннями.