Актор, який зіграв у двох останніх іграх resident evil , натякнув на своє повернення в одній з майбутніх частин хоррор-франшизи capcom.

У розмові з джерардом іди в подкасті awfully irish ніл ньюбон заявив, що він і його колега ніколь томпкінс можуть повернутися в іншій грі серії.

“у мене є кілька дуже близьких друзів, з якими я люблю працювати знову і знову. Знаєте, ніколь [томпкінс] і я не можемо говорити про деякі речі, але це не наше перше і, можливо, не останнє родео”.

Ньюбон озвучив миколи зінов’єва в рімейку resident evil 3 і карла гейзенберга в resident evil: village , а томпкінс зіграла в тих же самих іграх джилл валентайн і даніелу дімітреску відповідно.

Оскільки кожен актор виконав по кілька ролей в різних частинах серії, на даний момент незрозуміло, про яку саме гру може йти мова.

Раніше capcom офіційно підтвердила створення доповнення для resident evil: village. Також, згідно інсайдерам, в розробці знаходяться resident evil 9 , спін-офф під кодовою назвою outrage і ремейк resident evil 4 .