Amd вирішила нагадати, що в прийдешньому бойовику far cry 6 застосовуються багато технологій її виробництва, і з такого приводу опублікувала відповідний наочний відеоролик. Зокрема, amd нагадує, що в far cry 6 використовується трасування променів для створення більш реалістичних тіней і відображень, а також застосовується технологія fidelityfx super resolution (fsr), завдяки якій візуально якість картинки залишається колишнім, а ось продуктивність відчутно підвищується.

Не обійшлося і без оптимізацій продуктивності під процесори amd ryzen і графічні прискорювачі amd radeon. Також згадується підтримка популярної серед хардкорних геймерів технології amd freesync premium pro.

Нагадуємо, що в far cry 6 ми вирушаємо у вигадану державу яру, де при владі стоїть підступний диктатор антон кастільо, який влаштував в країні справжню тиранію під приводом побудови раю на землі. Грати будемо за дані рохаса (стать персонажа вибирається гравцем) — місцевого жителя, волею доль втягнутого в повстанську боротьбу проти режиму кастільо.

Допускається як одиночне, так і спільне проходження з одним, ну а перевірити всі слова розробників і виробників «заліза» ми зможемо 7 жовтня.