Північна столиця може стати флагманом в боротьбі не тільки з аніме, але і з відеоіграми: уповноважений з прав дитини в санкт-петербурзі розділяє побоювання влади китаю.

Анна мітяніна вийшла на зв’язок з жителями міста в instagram і прокоментувала нові і вкрай жорсткі обмеження на онлайн-ігри в піднебесній. Нагадаємо, тепер неповнолітні китайські геймери можуть проводити час за пк, смартфонами і іже з ними в цілях розваги лише з 20:00 до 21:00 по п’ятницях, суботах і неділях, а також у свята і на канікулах.

Жінка стурбована тим, що занурення у віртуальні світи викликає залежність, а деякі діти без дозволу витрачають гроші батьків (мабуть, в казино, якщо судити за обраним формулюванням): «я знаю, що така існує система, коли, вступаючи ось в цю онлайн-гру, програються суми».

Також мітяніна не вважає, що простого вказівки віку при реєстрації мало, адже підліток може обдурити систему. Тому необхідно продумати технічні рішення. Втім, китайські чиновники і тут підметилися, впровадивши систему верифікації і плануючи додати розпізнавання осіб.