Китайська компанія huami слідом за amazfit gtr 3 і gtr 3 pro представила ще один розумний годинник. Третя новинка виробника називається amazfit gts 3. Вона майже всі технічні характеристики запозичила у gtr 3, але має інший дизайн.

Гаджет, що носиться, укладений в алюмінієвий корпус і має силіконовий чохол. Захист від води на глибині 50 метрів залишився. Маса годинника зменшена з 32 грамів до 24,4 грама. При цьому діагональ екрану зросла до 1,75 дюйма, щільність точок – до 341 точок на дюйм, а площа корисного простору – до 72,4%.

На відміну від двох інших новинок, amazfit gts 3 отримали прямокутний дисплей amoled. Він краще підходить для читання тексту. Ще одна відмінність-ємність акумуляторної батареї зменшена до 250 ма*ч.у нормальному режимі використання гаджет може працювати протягом 12 днів. Без розумних функцій час автономної роботи становить 24 дні. При цьому при активації gps повного заряду насилу буде вистачати на добу роботи без підзарядки.

Як amazfit gtr 3, герой нотатки не може похвалитися ні динаміком, ні накопичувачем. Всі інші функції у гаджета є. Наприклад, відстеження менструального циклу, моніторинг сну, визначення рівня кисню в крові і підрахунок частоти серцевих скорочень. 150 спортивних режимів теж передбачені.

Рекомендована виробником вартість amazfit gts 3 склала 180 доларів в сша і 150 євро в європі. Стільки ж коштують звичайні amazfit gtr 3. Версія pro виявилася дорожчою на 50 доларів / євро. У продаж новинка надійде в кольорах ivory white, terra rosa і graphite black.