Компанія thq nordic провела першу онлайн-презентацію і представила шість нових ігор. Якщо ви пропустили прямий ефір, то можете подивитися презентацію в записі.

destroy all humans! 2-reprobed

Все правильно, земляни, крипто повернувся, і на цей раз він вривається на танцпол шістдесятих! кдб підірвав його корабель-носій, і крипто жадає помсти. Для цього він влаштовує вояж по відомих місцях сполучених штатів, сполученого королівства, радянського союзу, японії і навіть відправляється на місяць! destroy all humans! 2-це повний ремейк оригінальної гри, в якому з’явиться безліч нових і поліпшених функцій. Проект буде відтворений з нуля на базі движка unreal engine 4 і його графічних можливостей. Гра розробляється студією black forest games, яка успішно перезапустила серію destroy all humans! у 2020 році. Гра надійде в продаж на пк, ps5 і xbox series s / x.

spongebob squarepants: the cosmic shake

Все можливо на нескінченних просторах космосу … Можливо, навіть існує реальність, де майонез – це не інструмент! коли таємнича ворожка кассандра виконує бажання губки боба і патріка, два приятеля випадково відкривають портали в дивні світи бажань … Жарти закінчуються, коли друзі розуміють, що заблукали! досліджуйте сім різних світів і приміряйте більше 30 космічних образів, щоб врятувати всесвіт в абсолютно новій пригоді spongebob squarepants: the cosmic shake на пк, playstation, nintendo switch і xbox one.

outcast 2-a new beginning

Ваш доброзичливий сусід-загарбник знову в справі: каттер слейд повертається в захоплюючий інопланетний світ адельфи в грі outcast 2-a new beginning. Через двадцять років після подій першої гри адельфа опиняється під загрозою вторгнення: безжальні корпорації експлуатують планету, поневолюють і навіть вбивають людей. Місія каттера зрозуміла: організувати опір, врятувати людей і позбутися від загарбників. Outcast 2 розробляється студією appeal з бельгії, яка працювала і над першою грою. Пригодницький бойовик з відкритим світом представить бойову систему з видом від 3-ї особи, а також розповість нелінійну науково-фантастичну історію з динамічним розвитком сюжету на базі рішень гравця. В даний час гра outcast 2 знаходиться в розробці для пк, ps5 і xbox series s / x.

jagged alliance 3

Шанувальники десятиліттями чекали третє пришестя легендарної стратегічної франшизи jagged alliance. Експерти зі стратегій зі студії haemimont games, добре відомі своїми роботами над серією tropico, іграми surviving mars, victor vran і багатьма іншими, нарешті створять справжнього наступника культової серії. На цей раз гравець прийме командування загоном найманців у вигаданій країні гранд-чієн, зануреної в хаос після того, як жорстокі воєнізовані формування, відомі як “легіон”, захопили там владу. Jagged alliance 3 буде поєднувати тактичний покроковий бій з дослідженням великого світу і стратегічними елементами, що включають захоплення територій, підготовку підрозділів на місцях і створення декількох загонів з улюблених найманців, – іншими словами, все, що так гаряче люблять шанувальники серії. У jagged alliance 3 будуть присутні рольові елементи, такі як спеціальні здібності або підвищення рівня найманців, а також грабежі і настройка зброї. Гра надійде в продаж на пк і запропонує випробувати багатокористувацький кооперативний режим, так що ви зможете звільнити гранд-чіен разом з одним.

superpower 3

Ця гра створена спеціально для всіх страждають манією величі, для тих, хто переконаний, що впорається з управлінням світом набагато краще, ніж реальні лідери! у цій глобальній стратегічній грі, дія якої розгортається в сучасному світі, вашою метою стане привести обрану вами націю до світового панування або втілити в життя спеціальні сценарії. Хіба не приваблива ідея відновлення британської імперії? гравцям доведеться взяти під свій контроль економічну, політичну, дипломатичну і військову відрости, а також зайнятися соціальним розвитком. Якщо ви коли-небудь хотіли стати правителем світу, то в superpower 3 для пк ви можете зробити це найкращим чином!

mx vs. Atv: legends

Серія mx vs atv дебютує на консолях ps5 і xbox series x / s c грою mx vs atv legends. Завдяки найбільш продуманому на сьогоднішній день режиму кар’єри, mx vs atv legends запрошує прокласти власний шлях до слави з безпрецедентною свободою вибору, включаючи спонсорські можливості та спеціальні заходи за запрошеннями. Абсолютно новий режим trails запропонує прийняти виклик самої природи! ваш час прийшов!

elex ii

Так, це не зовсім новий анонс, але не менш захоплююча новина: представлений новий сюжетний трейлер для рольової гри з відкритим світом elex ii, що пояснює, що привело джакса, звіра ксакора, в ізоляцію і чому для нього прийшов час повернутися з вигнання.

expeditions: rome

І останнє, але не менш важливе: команда розробників, яка займається розробкою майбутньої crpg expeditions: rome поділилася інформацією про те, що робить цю гру особливою: історія, цікаві персонажі і світ, який реагує на ваші дії. Доля риму в твоїх руках, легат!