Компанія antec представила комп’ютерний корпус nx250, призначений для побудови ігрового пк на базі материнських плат формату atx, micro-atx і mini-itx.

Джерело зображень: antec

Розміри корпусу складають 386 × 215 × 448 мм, вага — 4,2 кг він обладнаний прозорою бічною панеллю з загартованого скла і поставляється з одним встановленим 120-мм вентилятором охолодження, розташованим на задній стінці. Фронтальна панель корпусу гібридна: центральна частина виконана з шліфованого алюмінію, з боків якого розташувалася металева сітка, що надає доступ повітря до передніх вентиляторів охолодження.

Набір роз’ємів, що розташувався у верхній частині корпусу, складається з двох usb 2.0, одного usb 3.0, двох 3,5-мм роз’ємів для навушників і мікрофона. Тут же знаходяться кнопки живлення і управління підсвічуванням.

Корпус antec nx250 підтримує установку відеокарт довжиною до 310 мм, процесорних кулерів висотою до 160 мм і блоків живлення довжиною до 185 мм. Усередині місця вистачить під установку в цілому до восьми вентиляторів розміром 120 мм, семи карт розширення, двох 3,5-дюймових і до чотирьох 2,5-дюймових накопичувачів, а також рідинної системи охолодження розміром до 360 мм.