Нараховано винагороду

Ця новина написана відвідувачем сайту, і за неї нараховано винагороду.

реклама

Windows 11 вимагає наявності апаратного або програмного криптографічного модуля tmp 2.0. Поки існує можливість встановити операційну систему на непідтримуване обладнання, але стабільна робота не гарантована і microsoft не дозволить автоматично отримувати оновлення, а як з’ясувалося напередодні, відсутність tpm 2.0 може викликати проблеми з античитами в популярних онлайн іграх.

Один з користувачів порталу reddit під псевдонімом rohan2032 повідомив про проблему з грою valorant від riot games. Його комп’ютер оснащений процесором intel сімейства kaby lake-core i5-7500. Даний процесор все ще непогано почуває себе в іграх, особливо таких невимогливих як valorant, але windows 11 офіційно цю модель не підтримує.

Valorant знаходиться під захистом просунутого античита vanguard, який впроваджується в ядро операційної системи і, мабуть, в windows 11 такий симбіоз призводить до обов’язкової вимоги tpm 2.0 — без нього гра не запускається. Невідомо, чи усвідомлене це обмеження з боку розробників чи ні.