Можна скільки завгодно критикувати розробників з wargaming за спірні механіки в world of tanks, але по частині вміння створювати новорічний настрій в іграх у них просто немає рівних. Сьогодні на youtube-каналі був представлений анонсуючий трейлер “новорічного наступу 2022” – щорічної події, в рамках якого ангар в грі повністю перетворюється, а в продаж надходять коробки з танками та іншим добром. Так ось, головним героєм, амбассадором цього івенту став арнольд шварценеггер.

Фанати world of tanks просили додати арнольда шварценеггера багато років. У березні нинішнього року була навіть підготовлена петиція на адресу розробників з wargaming з проханням додати в гру командира із зовнішністю і озвученням легендарного «містера олімпія». Здається, це той рідкісний (дуже рідкісний!) випадок, коли петиція дійсно допомогла.

У представленому анонсує трейлері маленький хлопчик джонні відправив листа своєму кумиру, але воно дійшло до адресата через тільки 30 років. Незважаючи на це, арнольд вирішив відправитися на зустріч зі своїм фанатом на вертольоті. Ну, ви розумієте відсилання, так? «get to the choppa!”

Актор встиг прокоментувати свою співпрацю з wargaming на своїй офіційній сторінці в instagram, зазначивши, що це було «відмінним досвідом». Шварценеггера з танками пов’язує давня історія. У нього є особистий m-47 patton, на якому він проходив службу в австрійській армії. “містер олімпія” в курсі, що фанати довгі роки просили додати його в world of tanks в якості командира танка.

” це те, про що мене просять вже кілька років, і так, це нарешті відбувається. Адже сезон свят-час здійснення бажань”, – написав арнольд шварценеггер у своєму instagram. Подробиці “новорічного наступу 2022” wargaming представить через кілька днів.