Люк скайуокер вважається одним з найбільших персонажів в історії ” зоряних воєн », як з точки зору важливості, так і з точки зору сил і можливостей. Однак, ніщо не вічне, і найближчим часом його місце може зайняти інший, не менш статусний персонаж.

Асока тано зробила свій дебют в живій дії в другому сезоні ” мандалорца », де її зіграла розаріо доусон. Там же стало відомо, що вона займається пошуком гранд-адмірала трауна, але неясно, чому. У той же час, в мережі з’явилися новини, що все це призведе до великого кросовера, де траун виступить головною загрозою, а асока, ймовірно, візьме на себе роль люка, яка у нього була в епоху розширеного всесвіту « зоряних воєн ».

Одного разу, безперервність розширеної всесвіту, також відомої як star wars legends вважалася каноном, але в 2014 році стала альтернативною всесвіту. У 1990-х контент пережив відродження, коли такі історії, як dark empire і shadows of the empire вдихнули нове життя в сагу. Мабуть, найвідомішою з таких історій була “трилогія трауна” (the thrawn trilogy), оскільки, крім титульного гранд-адмірала були представлені і інші важливі персонажі; для багатьох фанатів ці романи вважалися навіть неофіційною сиквел-трилогією.

Хоча люк скайуокер вважається головним героєм оригінальної трилогії « зоряні війни », персонаж кардинально відрізняється від канону завдяки тому, як він представлений в star wars legends. Участь люка в новій республіці і загальних галактичних справах крім відновлення ордена джедаїв надалі вплине на його участь в сюжетній лінії, пов’язаної з трауном. Асока, з іншого боку, знаходиться в набагато кращому становищі, щоб зайняти своє місце в якості головного героя-джедая в арці, оскільки її місія-знайти трауна, і схоже, що вона пов’язана з її другом, езрою бріджером.

Останній раз ми бачили трауна у фіналі мультсеріалу ” зоряні війни: повстанці », де він і езра були відправлені в гіперпростір в незвідані регіони галактики. Хоча було підтверджено, що вони вижили, персонажі не брали участь у галактичній громадянській війні; як показав другий сезон ” мандалорца “, асока має намір знайти і розправитися з трауном, а також, ймовірно, повернути езру бріджера.

Також відомо, що люк був частина «трилогії трауна» в star wars legends, тісно співпрацював з новою республікою (в неофіційній якості з часів битви за міндор), але неможливо уявити, що його канонічний аналог надходить точно так само. Канонічний люк рідко був пов’язаний з новою республікою, витрачаючи більшу частину свого часу і енергії на вивчення всього, що стосується сили і ордена джедаїв. На відміну від свого колеги з розширеної всесвіту, канонічний люк так і не зміг створити поліпшену версію джедаїв.

Хоча пошук і порятунок езри, ймовірно, буде основною метою асоки в її неминучому протистоянні з трауном, її дружба з діном джаріном і загроза трауна, яка потенційно може повернути темряву в галактику, швидше за все, змусить її взяти активну участь у тому, що відбувається. Є відчуття, що люк також якимось чином може бути задіяний в цьому, все ж очевидно, що асока буде центральним персонажем, тим більше, якщо припустити, що саме цьому і буде присвячений її майбутній, сольний серіал.