«ощад» повідомляє про те, що за допомогою віртуальних асистентів «салют» користувачі тепер можуть замовляти готову їжу з асортименту delivery club — сервісу доставки їжі, який працює в більш ніж 300 містах по всій росії.

Тут і нижче зображення sberdevices

Нагадаємо, «салют» — сімейство інтелектуальних голосових помічників з різними характерами і стилями спілкування. Вони допомагають вирішувати повсякденні завдання, шукати ту чи іншу інформацію, відповідають на питання та ін.

Як повідомляється, замовлення їжі з асортименту delivery club в даний час доступний на розумних пристроях sberbox і sberbox top, підключених до будь-якого тб, а також на телевізорах під управлінням «салют тв». Незабаром навик з’явиться в мобільних додатках» сбер салют «і» сбербанк онлайн”, а також на інших смарт-пристроях sber.

Для того щоб зробити замовлення, досить вимовити фразу: «салют, хочу їсти». Після цього за конкретним запитом, наприклад,» хочу піцу маргарита«, асистенти» салют ” виведуть на екран тільки ті заклади і позиції з меню, які цікавлять користувача.

Відзначається, що можливість замовлення їжі за допомогою голосу на великому екрані телевізора підвищує зручність вибору страв і скорочує час пошуку.

” з відкриттям доступу до асортименту delivery club користувачі розумних пристроїв sber можуть робити замовлення з десятка тисяч ресторанів по всій країні. Замовляти їжу за допомогою голосу на екрані телевізора сподобається як великій компанії друзів, так і людям сімейним, хто цінує комфорт і зручність», — зазначає костянтин круглов, керівник sberdevices.