29.06.2018 в 1:19 |

2 0


Ні для кого не секрет, що позиції вашого сайту у видачі пошукових систем залежать від безлічі показників. І авторитетність вашого сайту – один з них. Авторитетність сайту визначається за його популярності на інших сайтах (розміщення посилань). Ось ці посилання і враховує пошукова система. Звичайно, можна чекати, поки про ваш сайт дізнаються, оцінять по достоїнству, згадають про нього і поставлять посилання. Але чекати цього можна до другого пришестя, так як виходить якесь замкнене коло. Щоб про сайт довідалися, оцінили і почали розповідати, ставлячи посилання, необхідно, щоб він видавався у видачі пошуковими на високих позиціях. На сайті повинні бути відвідувачі. Але, щоб виросли позиції сайту, на нього повинні посилатися інші сайти.

Щоб побороти це замкнене коло, на перших порах вам доведеться забезпечити собі ці зовнішні посилання самостійно. Способів для цього існує достатньо, розповім про основні з них. 1. Реєстрація в каталогах статей, так званий прогін по каталогах. , так як для того, щоб отримати нормальну вагу зовнішніх посилань, не доведеться зареєструватися в одній сотні каталогів. Деякі вважають, що цей спосіб вже не ефективний, але не варто ним нехтувати. 2. Постинг в соціальних закладках. Якщо в каталог статей додається сайт, то в соціальні закладки можна додавати кожну сторінку, поступово нарощуючи посилальну масу. Крім того, це дасть вам більш швидку індексацію пошуковими системами. 3. Купівля посилань. Існує досить сервісів, на яких можна купити зовнішні посилання, так і продати посилання зі свого сайту.

Тут варто враховувати такий фактор, як вага посилання, так як посилання з гостьової книги, захаращеною спамом, і посилання з головної сторінки популярного ресурсу враховуються пошуковими системами по-різному, що неудивительного. Краще купити десять хороших посилань, ніж тисячу дешевих, які не принесуть вашому сайту ніякого позитивного результату. 4. Такі покупні посилання дуже легко обчислюються пошукачами, внаслідок чого вага їх зменшується. Але є більш надійний спосіб отримання зовнішніх посилань – просування сайту статтями. Сенс в тому, що ви розміщуєте на іншому сайті не посилання, а статтю з посиланням в середині посту. Ці посилання природніші і краще сприймаються пошуковими системами.

Закладаючи сендвіч панелі вашого майбутнього успіху своїми руками, ви отримуєте зростання позицій вашого сайту, а як наслідок – і більшу його відвідуваність.