В кінці цього тижня нас чекає багато анонсів новинок і свіжих показів вже раніше представлених ігор, і ось, в другу когорту увійде багатообіцяючий рольовий бойовик steelrising від студії spiders, відомої своєю роботою над greedfall. Кілька годин тому розробники оголосили, що привезуть steelrising на the game awards 2021: нас чекає як мінімум свіжий трейлер проекту.

Нагадуємо, що дія steelrising розгортається в альтернативній версії парижа xviii століття: зважаючи бурхливого технологічного прогресу у франції стали всюди застосовуватися роботи-автоматони. Французький король людовик xvi використовував цих роботів, щоб придушити зароджується повстання, а його дружина марія-антуанетта, що не розділяє радикальних поглядів чоловіка, задумала перейти на бік повстання і використовувати свого особистого автоматона-гвардійця, щоб повалити муженька.

Steelrising will reveal a new trailer during @thegameawards on december 9th!be sure not to miss it 👀 #steelrising #spiders pic.twitter.com/ztlbjnqlzy

— steelrising (@playsteelrising)december 6, 2021

Грати будемо за цього самого автоматона на ім’я егіда. Хоча сюжет звучить максимально абсурдно і нелогічно, важливо розуміти, що головне — це все ж ігровий процес і його реалізація. Решта стерпиться.

Реліз steelrising тільки в червні наступного року.