Видавництво gamemill entertainment спільно з розробниками з ludosity і fair play labs анонсували нового бійця для свого файтинга nickelodeon all-star brawl і показали геймплей за вже підтвердженого персонажа.

Джерело зображення: gamemill entertainment

Нагадаємо, основною особливістю nickelodeon all-star brawl є можливість взяти під контроль героїв мультфільмів nickelodeon, серед яких до недавніх пір з «шоу рена і стімпі» був представлений лише розсипчастий людина-тост.

Як і передбачалося, компанію розсипчастому людині-тосту в nickelodeon all-star brawl складуть його зіркові “колеги” -чихуахуа-астматик рен і безхвостий кіт породи менкс на ім’я стімпі.

Будучи нерозлучними, герої постануть в nickelodeon all-star brawl як один персонаж: «рен сидить у стімпі на плечах, через що вони пересуваються повільніше інших бійців, але часто можуть атакувати разом в різних напрямках».

Повідомляється, що всі прийоми рена і стімпі засновані на конкретних моментах з мультсеріалу, включаючи рекламу колоди від бламмо і пісню «щастя-щастя, радість-радість».

Що стосується демонстрації вже підтвердженого персонажа, то розробники показали (плеєр прикріплений вище) набір прийомів білки сенді з шоу «губка боб квадратні штани».

Реліз nickelodeon all-star brawl очікується до кінця осені на pc (steam), ps4, ps5, xbox one, xbox series x і s, а також nintendo switch. Згідно з недавнім витоком, гра надійде в продаж 5 жовтня.