Сьогодні компанія yostar провела 12-годинну трансляцію на честь четвертої річниці японського сервера популярної мобільної гри azur lane. Зрозуміло, не обійшлося без великої кількості новин.

Спочатку нам показали новий анімаційний трейлер з великою кількістю всіма улюблених корабледівочок. Серед них, до слова, здалася і очікувана щімаказе, яка поки залишається ексклюзивною для azur lane: crosswave, але вже дуже скоро з’явиться і в мобільній al.

До речі про аніме. Нам повідомили, що в розробці знаходиться адаптація манги azur lane: queen’s orders. Це буде вже третім аніме по грі, що максимально наочно показує рівень її популярності. Автори адаптації поки не оголошені, але є ймовірність, що це буде студія yostar pictures, яка зробила раніше azur lane: bisoku zenshin.

Розробники також анонсували наступний масштабний івент, який отримав назву “над блискучою синявою” і сфокусований на кораблях імперії сакури. Ця подія нарешті додасть в гру довгоочікувану щімаказе з azur lane: crosswave, яку озвучує хаямі саорі (щіба міюкі в “недолугому учня в школі магії”, юкінощіта юкіно в oregairu). Вона, до слова, буде ur-есмінцем. Разом з щімаказе в рамках цієї події буде додано ще 5 нових кораблів:

  • есмінець ямаказе.
  • есмінець умиказе.
  • легкий крейсер юра.
  • важкий крейсер чикума.
  • авіаносець кацурагі.

Чикума і ямаказе будуть в рамках івенту безкоштовними, а сама подія запланована на період з 16 вересня по 3 жовтня. Причому проводитися воно буде на всіх серверах гри одночасно.

Само собою зрозуміло, що без нових скінів обійтися було ніяк не можна, а тому онимі обзаведеться відразу кілька кораблів. Причому ле малін і щімаказе отримають l2d, а також будуть доступні для оренди в рамках івенту.

Тут можна було б подумати, що скінів якось мало для такої великої події, але розробники на цьому не закінчили. 23 вересня буде додано ще кілька образів для різних корабледевочек із серії святкових суконь. Скін чешир, до слова, l2d. Також йорк, нощіро і тайхо нарешті отримають весільні сукні.

Нам також повідомили, що кап рівнів для кораблів буде підвищений до 125, а потім показали нову корабледівочку, яка буде доступна в 14 розділі основного сюжету гри. Разом з цим була продемонстрована фусо (мета).

Ще в грі з’являться сезонний пропуск і сезонні місії, в рамках яких можна буде отримати скін для йорктаун. Розробники також показали скіни з серії “королева гонок” для ентерпрайз і принца ойгена.

На цьому новини все ще не закінчуються, і розробники анонсували колаборацію з ssss. Gridman і ssss.dynazenon, а також нову консольну гру від студії compile heart.

В кінці стріму були продемонстровані нові фігурки по azur lane, які стануть доступні в найближчому майбутньому.