Студія 343 industries опублікувала нову добірку артів і скріншотів з halo infinite . Крім того, були розкриті нові деталі про мультиплеєр.

Цього тижня стартує новий етап закритого тестування шутера, проте захід ледь не скасували через технічні проблеми. У самий останній момент з’ясувалося, що в клієнті гри були матеріали, які могли містити спойлери. Мова йде про артах, які ви можете побачити нижче.

Тестування пройде з 23 по 26 вересня і з 30 вересня по 30 жовтня. Цього разу гравці зможуть убити один з одним, а не тільки з ботами. А розробники мають намір з’ясувати, наскільки стійка їх серверна інфраструктура. Крім того, вони продовжують відловлювати баги і збирати відгуки.

Гравці також отримають доступ до до тренувального режиму, в рамках якого їм будуть протистояти боти. Користувачі зможуть налаштувати ряд параметрів перед матчем, включаючи складність ші, кількість ворожих і дружніх ботів, екіпіровку і модифікаторів (нескінченні боєприпаси, невразливість, підсвічування ворогів і так далі).

В рамках протистояння за участю живих спартанців буде представлено чотири карти ( bazaar, behemoth, live fire і recharge ) для режиму arena в варіаціях slayer, capture the flag і stronghold . Крім того, буде доступний режим big team battle (12v12) в варіаціях capture the flag, total control і slayer на карті fragmentation .