Минулої замітки. У заході взяло участь понад 4 тисячі осіб, але розробники справедливо вирішили, що цього недостатньо. Наступного року бета-тестування буде розширено, відповідну інформацію оприлюднила компанія “відкрита мобільна платформа«, яка і займається створенням»аврори”.

Так, в 2022 році, команда підтримки ос збирається не тільки збільшити кількість тестувальників, але і розширити їх географію. Точні терміни запуску оновленої програми тести поки не називаються, так само як і плановане кількість користувачів. Але реєстрація учасників вже йде повним ходом на офіційному сайті «аврори».

Ос «аврора ” в першу чергу призначена для використання в корпоративному секторі, адже ця система, за словами її творців, володіє підвищеним рівнем безпеки.

У травні поточного року стало відомо, що на початковому етапі розгортання екосистеми «аврори» в смартфонах під управлінням даної системи будуть використовуватися переважно китайські комплектуючі і процесори тайванської mediatek. У компанії “марвел-дистрибуція” (займається поширенням апаратів під управлінням нової ос) запевняють, що в найближчі роки виробництво апаратів максимально локалізують.

Смартфон планують включити до реєстру вітчизняної продукції мінпромторгу-держкомпанії і держзамовники повинні закуповувати пристрої переважно з даного списку. Аналітики переконані, що без законодавчого обов’язку про покупку російських рішень держкорпорації “швидше виберуть” смартфони apple і samsung.