24.10.2018 у 17:59 |

16 1


Я ставлюся до людей, які прагнуть по максимуму зберегти свій час, не витрачати його на порожню на непотрібні сайти, яких повно в інтернеті. Сьогодні постало питання продати принтер, і дана дошка безкоштовних оголошень допомогла мені вирішити питання не тільки з принтером, але і рядом інших товарів.

Багато дошки оголошень, не буду перераховувати найвідоміші (всі ми знаємо їх назви), в яких за рекламу треба платити, а сплативши рекламу часто блокують сплачений аккаунт. Втомилася від цих майданчиків. Але ми змушені знову реєструватися і знову все по новому.

Але зупинимося на даному ресурсі: товарний асортимент каталогу «Це тут» великий, у ньому знайдеться все: поліграфія, продукти для дітей, побутова техніка, побутові прилади і постільну білизну, а також великий каталог, що містить у собі наступні позиції: одяг, продукти, дитячі іграшки, дитяче взуття, напої, хімія і тканини.

Якщо ви не володієте великою кількістю вільного часу і для вас щогодини доріг, вам необхідно знати, що тут не потрібно витрачати час на реєстрацію, вводити по 10 хвилин капчу, просто пишіть, що вас цікавить, і ви знайдете потрібну річ або продасте непотрібну.