06.01.2019 в 18:44 |

101 0


Кілька разів у коментарях користувачі запитували, чому в розділі по збірці і для веб майстрів я розміщую лише поради, але нічого корисного в плані архівів. І ось у мене з’явилася чудова можливість поділитися гарним набором векторних іконок, які точно знадобляться кожному веб майстру при створенні сайту.

На сайті https://www.flaticon.com/ ви знайдете іконки на всі випадки життя, створюєте ви особистий блог або сайт з іграми, портал або сайт візитку, знайдеться все. Так само багато зображень можна використовувати в якості окремих графічних елементів, наприклад, переробити їх під шапку або оформити сайдбар.

Файли, що містяться на ресурсі мають наступні розширення і можливість роботи з ними в різних графічних редакторах. Приклади містяться файлів: Photoshop, PSD, Transparent PNG, JPG Image, SVG, Vector EPS, AI Illustrator. Розміри зображень можна вибрати, як і кольору.

Для користувачів недавно працюючих з графікою буде корисно знати, що векторне зображення можна змінювати до будь-якого масштабу без втрати якості і подальшого збереження в будь-який растровий (JPG, BMP, GIF, PNG).

Цей ресурс мені порадили програмісти з Компьюти.