02.06.2018 в 19:53 |

11 1


Наведу ключові плюси ведення бізнесу з КНР:

1. Доступні ціни. Ведучи торгівлю з місцевими постачальниками націнка на продукцію частіше не перевищує 20 відсотків і в рідкісних випадках доходить до 50%. Закупівля продукції в КНР і подальший перепродаж здатна принести від 50 до 1000 відсотків прибутку на націнці. Справа в тому, що доступна робоча сила зменшує собівартість товарів до мінімуму.

2. Великий асортимент продукції. Вибір продукції у Китаї неісчіслім і стримується лише примхами бізнесмена. У КНР знаходять абсолютно все, тому бізнесмену запропоновано вибрати нішу з унікальною продукцією, якої немає у конкурентів.

3. Спрямованість продавців КНР тільки на продаж. За рахунок демпінгу та суперництва китайським продавцям доріг кожен покупець. Вони постійно на зв’язку 24 години на добу цілий тиждень, з ними починають працювати з дрібних партій, торгуються, просять безоплатні моделі та зразки, характеристики і фотографії, призначають взаємовигідні умови для доставки. Бізнесмен з досвідом завжди знає, як зменшити ціну замовлення до мінімальної і укласти дуже вигідну для себе угоду.

4. Ймовірність покупки унікальної продукції. Меж зростання власного справи бізнесмени переходять до більш масштабним і прибутковим договорами. Справа в тому, що підприємця ніхто не зобов’язує працювати тільки з продавцями. Є шанс встановити пряме спілкування з фірмою-виробником і закуповувати продукцію конкретної торгової марки, яка менше запропонована на місцевому ринку бізнесмена.

Чому з Китаєм вигідно працювати?

В основному з КНР вигідно співпрацювати з двох причин:

  • Нинішня ритміка життя. Зараз кожен покупець в першу чергу цінує час, тому він не буде його витрачати на замовлення і доставку, а купить його у підприємця;
  • У мережі представлено величезна кількість китайських інтернет-магазинів, тому навряд чи покупець стане шукати підходящий і чесний.

Щоб розібратися в функціоналі, знайти відповідального продавця і провести розрахунок ціни продукції і вартості доставки необхідні досвід і знання. Велика частина покупців краще звернеться за послугами до місцевого посереднику, який працює через веб-ресурси з легкою та зручною для них обстановкою.

Звичайному покупцеві набагато простіше знайти виріб на місцевому сайті зі зрозумілою йому мовою, де завжди надана можливість зв’язатися з посередником і обговорити умови оплати і доставки.

Види бізнесу з Китаєм

На початковому етапі багато бізнесменів керуються готовими шаблонами бізнесу, серед яких:

  • Дропшиппинг;
  • Діяльність через веб-сайт;
  • Колективні закупівлі;
  • Роздрібні продажу;
  • Оптові продажі в реальному житті.

Бізнес з Китаєм з нуля підійде будь-якому охочому почати отримувати стабільний і хороший дохід. У ньому велику кількість переваг і хороша вигода. Крім того, є певна кількість успішних шаблонів для ведення бізнесу, що значно спрощує завдання для новачків.