Незважаючи на численні скандали, відхід ключових співробітників і різні проблеми в blizzard, розробка багатостраждального змагального шутера overwatch 2 триває. Минулого тижня розробники провели стрім, в рамках якого вони розповіли про виконану роботу.

Втім, далеко не всі гравці залишилися задоволені побаченим. Зокрема, критиці піддався шматок демонстрації, присвячений новим скінам. Деякі фанати визнали абсурдною спробу розробників похвалитися додаванням кепочки для бастіону.

Але куди більше питань викликало інше рішення blizzard. Студія продовжує позбуватися пасхалок у своїх іграх, які як-небудь пов’язані з колишніми або діючими співробітниками. Цього разу під відправилася відсилання до” батька ” overwatch джеффа каплана.

На карті “нью-йорк” можна знайти піцерію, яка спочатку називалася jeph’s corner pizza . Тепер вона називається просто corner pizza .

Деякі активісти тут же підтримали рішення, звинувативши каплана в тому, що екс-розробник нібито покривав людей, що фігурували в позові, який подала влада штату каліфорнії проти activision blizzard . Однак в реальності ніяких звинувачень проти творця франшизи не висувалося.

Раніше стало відомо, що blizzard піддасть в overwatch 1-2 повному ребреднінгу ковбоя джессі макрі, якого назвали на честь колишнього провідного дизайнера diablo iv , що фігурував в матеріалах справи про домагання. До цього студія видалила з world of warcraft всі згадки, пов’язані з колишнім творчим директором ммо алексом афрасіабі.

Згідно з прес-релізом, керівництво студії більше не дозволяє називати персонажів своїх ігор на честь розробників. При цьому цензори blizzard активно видаляють або видозмінюють контент найбільш абсурдним чином, провокуючи все нові скандали. (у wow замінили портрет жінки на натюрморт з фруктами).