Розробник cyanide studio оголосили про те, що відкладає на невизначений термін вихід в ранній доступ на пк гри blood bowl 3 – останньої частини спортивної серії, присвяченої вбивству і фентезі, – яка спочатку повинна була відбутися у вересні цього року.

Це, звичайно, не перша затримка гри. Blood bowl 3 спочатку повинна була вийти для playstation, xbox, switch і pc в серпні цього року, але в червні cyanide і видавець nacon перенесли реліз на лютий наступного року. Однак ця затримка повинна була бути дещо пом’якшена запуском гри в ранньому доступі на пк у вересні цього року.

Однак тепер вихід гри знову відкладається, і cyanide визнала, що її первісна мета – запуск у вересні в ранньому доступі – “була занадто оптимістичною” в своєму повідомленні в twitter.

“наша головна турбота – це якість ігрового досвіду, який ми отримаємо, коли гра вийде, – написала компанія, – і ми хочемо, щоб у нас було достатньо часу для досягнення цих цілей за якістю. Саме тому ми змушені оголосити про затримку раннього доступу на пк”.

В даний час неясно, як ця невизначена затримка вплине на раніше оголошений повний запуск blood bowl на playstation 4, ps5, xbox one, xbox series x/s, switch і пк в лютому наступного року, але cyanide заявила, що повідомить про нове вікно релізу “в найближчі тижні”.