Дізнайтеся все про бойовий пропуск в genshin impact. Навчіться швидко проходити завдання з максимальною вигодою в платній і безкоштовної версії.

бойовий пропуск в genshin impact-це фактично перелік нагород, що видаються мандрівникам за певні досягнення, починаючи з 20 рангу пригод . Класична система “battle pass” гарантує масу бонусів навіть для гравців, що розвиваються без доната.

Про всі переваги платної версії, можливості безкоштовної і фішках бп в genshin impact ми розповіли в цьому гайді.

Як працює бойовий пропуск перловий гімн в genshin impact

бойовий пропуск система винагороди гравця за виконання певних завдань в грі. Для бп існують окремі переліки випробувань прогресу, оновлюваних кожен день / тиждень / сезон.

За виконання завдань бойового пропуску гравець отримує досвід, при накопиченні якого відкриваються нові рівні бп (по 1000 досвіду на кожен). За кожен новий рівень видаються нагороди. Всього можна прокачати 50 рівнів, отримуючи при цьому не більше 10 тисяч досвіду в тиждень.

Якщо гравець не бажає чекати, коли скинеться ліміт тижня перлового гімну, можна докупити рівні бп за примогеми або гроші, в тому числі, разом з поліпшеним пакетом баттл-пасу.

Є платна і безкоштовна версії бойового пропуску-перловий гімн і бойовий пропуск мандрівника відповідно. При покупці можна взяти стандартний перловий гімн або його розширену версію – перловий хор з іменною картою і додатковими 10-ма рівнями.

Платний бойовий пропуск можна придбати в будь-який момент сезону. Всі нагороди за досягнуті рівні бп автоматично відкриються при покупці платної версії. Звертаємо вашу увагу, що покупка бж актуальна лише протягом сезону! при оновленні пропуску необхідно купувати його заново.

Як відкрити бойовий пропуск в genshin impact

Як вже було сказано, доступ до бп у мандрівників з’являється з 20-го рангу пригод. Меню бп можна знайти в правому верхньому куті між списком подій і молитвами (див.скріншот).

Також в нього можна увійти через меню паймон:

Як виконувати завдання бойового пропуску в genshin impact

Відкривши список завдань в меню бойового пропуску, можна побачити три окремих категорії. Набори вимог до гравця, діляться по днях і тижнях, а також є ті, які поширюються на весь поточний період (сезон). Далі представлений короткий розбір всіх видів завдань бп в геншин імпакт.

Щоденні завдання

Щоденні завдання оновлюються щодня за часом настання нового дня на сервері (у випадку автора – європа, 06:00 ранку). Перелік завдання максимально простий:

 • зайти в гру;
 • виконати 4 щоденних доручення;
 • витратити 150 одиниць первородної смоли;
 • добути 10 мінералів.

Виконати все це можна максимально швидко, але отримає гравець всього 645 очок, не зібравши і одного рівня бп. Однак без дейликів успішно закривати всі 50 рівнів буде складно.

Щотижневі завдання

Ці завдання оцінюються в значну кількість досвіду, але вимагають більше сил і часу на проходження. Періодично розробники частково їх змінюють. В оновленні 2.1 бойовий пропуск перловий гімен містить наступні щоденки:

 • здолати 10 босів;
 • витратити 1200 одиниці первородної смоли;
 • витратити 500 тисяч мори;
 • завершити 15 випробувань підземелля;
 • завершити 20 випробувань застою артерій землі;
 • приготувати 20 страв;
 • викувати 20 предметів;
 • виконати 3 прохання жителів;
 • виконати 3 замовлення на монстрів;
 • отримати 1000 одиниць скарбів обителі;
 • виготовити 10 предметів декору;
 • зробити 2 покупки у бродячого духу в чайнику одного;
 • завершити підземелля покарання або випробування «вовчого лорда» 3 рази.

Тижня цілком достатньо на це все, щоб зібрати ще 7020 очок, практично діставшись до щоденного ліміту. Досягти 50-го рівня бп без виконання щотижневих завдань-неможливо.

Сезонні завдання (за поточний період)

Щосезонні завдання включаються в себе два постійних пункти:

 • виконати 50 молитов;
 • зібрати 12 зірок у випробуванні кручений безодні.

Решта ж завдання додаються в міру запуску різних івентів. Вони дозволяють зібрати найбільше досвіду, а на їх виконання відводиться найбільше часу. Протягом 40 днів дії бп завдання поточного періоду можуть змінитися кілька разів і завжди будуть унікальними. Для їх виконання недостатньо просто грати, потрібно ще активно брати участь в проведених заходах.

Всі івентові завдання бп позначені статусом «подія».

точна кількість очок від завдань поточного періоду підрахувати неможливо, тому що все залежить від ступеня їх складності.

За скільки можна пройти бойовий пропуск в genshin impact

Враховуючи всі проведені вище розрахунки, щоденні і щотижневі завдання дозволяють гравцеві спокійно збирати ліміт в 10000 очок.

Пробивши ліміт, зупиніться і не отримуйте очки за сезонні завдання, оскільки накопичений понад планки досвід не буде зараховуватися і просто згорить.

Нагороди бойового пропуску genshin impact

Бойовий пропуск містить заохочення навіть для гравців, які не вкладають гроші в геншин імпакт.

В цілому, лінійки подарунків циклічні і повторюються кожні 10 рівнів. Можна отримати карти досвіду, мору, руду посилення зброї, слабку смолу (на кожному 5, 15, 25, 35 і 45 рівнях), зібравши за 50 рівнів в сукупності:

 • мора-720 000;
 • стандартні молитви— 5;
 • карти досвіду-27 мандрівника і 36 героя;
 • руда посилення зброї– 96;
 • слабка смола-5.

З платною перепусткою все куди цікавіше. Він дає в два рази більше стандартних нагород, а також – унікальну зброю і 640 примогемов при повному проходженні. Крім додаткової слабкої смоли можна отримати книги прокачування талантів на тих же рівнях, що і в безкоштовній версії. Якщо проходити платний пропуск, то з двох ліній можна зібрати:

 • мора– 2 880 000;
 • молитви-5 івентових і 5 стандартних;
 • карти досвіду-27 мандрівника і 162 героя;
 • руда посилення зброї– 384;
 • слабка смола– 10;
 • скрині з книгами талантів на вибір-7 з вказівками і 2 з філософією;
 • скриня зі зброєю з бп– 1;
 • камені витоку-640.

Мабуть, основний інтерес представляє саме зброю, про який далі буде розказано докладніше. Що стосується каменів витоку, то у версії 2.1 розробники обнулили можливість покупки подвійного пакету кристалів створення через гру. Вигідно задонатити на примогеми можна і без проходження бп.

Яка зброя з бойового пропуску genshin impact вибрати

Зброя з бп, хоч і є чотиризірковим, цілком може потягатися в своїй потужності з найкрутішими гарматами в грі.

На вибір бп пропонує всі п’ять доступних типів зброї-дворучний і одноручний мечі, каталізатор, спис і лук. Додатковий стат у кожного предмета-шанс криту. За рахунок буста критів і власних пасивок всі види зброї неймовірно потужні і принесуть користь гравцеві, які ще не має гідних легендарок.

Меч драконячої кістки

Цей меч сильний своєю пасивкою. Він дозволяє посилити атаку героя до 30-50%, але збільшує і вхідний по власнику шкоди – на 15-9%. Якщо взяти героя, що володіє клеймором, в загін з кастером щитом, то про зниження захисту зовсім можна забути. Та й пасивка меча від одержуваного шкоди не буде втрачати своєї потужності. Зброя прекрасно підходить мейн і саб-дд.

Чорний меч

Ще один меч для дамагера, який збільшує шкоди від звичайних і заряджених атак на 20-40%, а також відновлює hp на 60-100% від сили атаки раз в 5 секунд. Власне, це прекрасний вибір для будь-якого героя, що б’є звичайними і зарядженими атаками більшу частину часу. Серед дд його можна надіти на ке цин або кейа, а для джин, як для саппорта, він цінний можливістю відновлювати собі hp, не витрачаючи на себе власний же хілящій ульт.

Сонячна перлина

Сонячна перлина хороша в загальному списку зброї, але складна у використанні для мейн-дамагерів з каталізатором. Звичайні атаки каталізатора підсилюють е-шку і вибух стихії на 20-40% протягом 6 секунд, а застосування активних скілів, в свою чергу, робить могутніше звичайні атаки на 20-40% протягом 6 секунд. Це дещо урізує потенціал таких дд, як нін гуан, янь фей і клі, адже їм для розгону dps потрібні і заряджені атаки. Однак при нестачі шансу криту сонячна перлина згодиться всім перерахованим вище героям і не тільки їм.

Смертельний бій

Спис має досить слабкуПасивку (в порівнянні з іншою зброєю з бп) і базову атаку. Проти 2-х і більше цілей сила атаки і захист ростуть на 16-32%, а проти одного ворога – на 24-48%. Що стосується шансу криту в сабстаті, в ньому зазвичай копейщики дуже потребують. Серед основних героїв, кому можна дати смертельний бій-розарія і ху тао. Якщо у вас немає класної легі або імбової грози драконів, то покупка бп надасть хорошу альтернативу.

Кастери зі списом теж виграють від збільшення шансу криту.

Зелена цибуля

Пасивний навик зеленої цибулі дуже специфічний, тому навряд чи підійде переважній більшості лучників в грі. Пассивка лука 50% шанс створити циклон при використанні автоатак. Ця стяжка завдає 40-80% фізичної шкоди кожен 0,5 секунд протягом 4 секунд. Ефект може виникнути не частіше разу на 14-10 секунд.

В цілому, це прекрасна зброя для лучників у фізичному білді. Одягніть його на еімію, і розстрілюйте групи ворогів, стягнутих циклоном. Для тартальї зелена цибуля зовсім може бути сигнатурним, якщо немає кращої альтернативи, тому що пасивний бафф і крит шанс будуть поширюватися навіть на форму ближнього бою з гідро-клинками.

Як купити бойовий пропуск в genshin impact

Є два основних пакети бп:

 • перлинний гімн з доступом до платних нагород ($9,99);
 • перловий хор-містить платні нагороди, іменну карту і особливий креслення декору ($19,99).

Оплата може бути проведена по карті або через іншу платформу. Рівні до пропуску можуть бути придбані за камені витоку, що видобуваються ігровим шляхом.