Лідируюча трійка в британському роздрібному чарті за підсумками минулого тижня залишилася незмінною. Про це повідомляє портал gamesindustry.biz з посиланням на дані gfk.

 • футбольний симулятор fifa 22 від ea третій тиждень поспіль утримує першість. Продажі гри просіли всього на 46%, а на версію для ps4 довелося 45% копій.
 • шутеру far cry 6 вдалося відстояти за собою другий рядок чарту. У порівнянні з дебютним тижнем падіння показників новинки від французького видавництва ubisoft склало 66%.
 • замкнув трійку ексклюзивний для nintendo switch екшен metroid dread , який раніше продемонстрував на території великобританії найбільший запуск в історії франшизи.
 • єдиним дебютантом топ – 10 став кооперативний зомбі-шутер back 4 blood від студії turtle rock studios і видавництва warner bros . Велика частина дискових копій припала на ps5 (62%), а слідом розташувалися ps4 (22%) і xbox series x|s (17%). Досить непоганий показник для платформи xbox з урахуванням доступності проекту з дня прем’єри в бібліотеці game pass.

Серед інших новинок чарту варто відзначити 3d-файтинг demon slayer: kimetsu no yaiba-the hinokami chronicles (#11) від sega і збірник crysis remastered trilogy (#24).

Ремастер alan wake , що стартував тижнем раніше з п’ятої позиції, обрушився на сімнадцяту сходинку з падінням продажів на 77%.

Десятка найбільш продаваних ігор в британській роздробі за тиждень, що завершився 16 жовтня:

 1. fifa 22
 2. far cry 6
 3. metroid dread
 4. back 4 blood
 5. mario kart 8: deluxe
 6. marvel’s spider-man: miles morales
 7. minecraft
 8. animal crossing: new horizons
 9. super mario 3d world + bowser’s fury
 10. grand theft auto v