Нараховано винагороду

Ця новина написана відвідувачем сайту, і за неї нараховано винагороду.

бета-версія call of duty vanguard, останньої частини серії, тепер доступна людям, які оформили попереднє замовлення гри.

У ці вихідні cod vanguard надасть відкриту бета-версію для всіх, хто хоче протестувати нову гру. В даний час вона доступна тільки людям, які оформили попереднє замовлення гри на ps5, xbox series xs / one і пк. Геймери вже швидко виявили, що amd fidelityfx super resolution дійсно присутній у файлах гри.

Відзначимо, що це не гарантує, що sledgehammer games включать цю технологію, але, судячи з того, наскільки легко її реалізувати, немає причин, через які вони не зможуть цього зробити.

Цікаво, що nvidia dlss не була оголошена і навіть не вказана у файлах гри, незважаючи на те, що технологія доступна для cod: warzone і cold war, попередника vanguard.

У ці вихідні (18-20 вересня) гра буде відкрита для всіх гравців. Це хороша можливість протестувати гру, якщо вона буде працювати на вашій системі. У рекомендованій конфігурації системи вказана відеокарта nvidia geforce gtx 1070 або amd radeon rx vega 56.