Команда підтримки telegram оголосила про вихід великого оновлення, яке додає в месенджер колірні теми для чатів, інтерактивні емодзі, список прочитали повідомлення в групі і запис відеотрансляцій.

Так, тепер користувачі telegram можуть встановлювати окремі колірні теми для конкретних особистих чатів, в будь-якому з них можна встановити одну з восьми тем. У кожній їх нових тем використовуються кольорові градієнти для блоків повідомлень і різнокольорові анімовані фони з унікальними тематичними візерунками. Обрана тема автоматично встановлюється для обох учасників чату і буде відображатися на всіх пристроях користувача. Більш того, у кожної такої теми є денна і нічна версії, перемикання між ними здійснюється відповідно до призначених для користувача настройками.

Підтримка анімованих емодзі давно присутня в telegram, але розробники вважали за потрібне розвивати і далі цю функцію. Тепер у додатку є інтерактивні емодзі, які відображаються в чатах з додатковими ефектами на весь екран пристрою. Якщо у співрозмовника відкритий чат з користувачем, то він побачить ефекти в той момент, коли користувач натисне на емодзі. Вібрація смартфона також синхронізована для обох співрозмовників.

Ще один важливий момент оновлення — реалізація списку прочитали повідомлення в невеликих групах. Повідомлення в групі отримують позначку» прочитано ” з двома галочками, як тільки їх прочитає хоча б один учасник. У невеликих групах тепер можна подивитися, хто саме з учасників прочитав відправлене повідомлення.

Нарешті, команда telegram додала для адміністраторів спільнот можливість записувати не тільки звук, але і відеопотік з трансляції, щоб потім поділитися відеозаписом з передплатниками, які пропустили ефір. Розробники залишили можливість записати як відео зі звуком, так і просто звук. У випадку з відео підтримується запис у вертикальному і горизонтальному форматах, готова запис зберігається в чаті “вибране”.