08.07.2018 в 5:12 |

8 0


Підвищення продажів і впізнаваність бренду не тільки залежить від привабливого дизайну веб-сторінок і грамотного контенту. Левову частку успіху приносить саме просування сайту. Якщо ваш веб-сайт знаходиться в самому низу пошукової системи, то який би не був дизайн і контент, успіху вам не бачити.

Як підняти сайт в пошуковій системі? По-перше просування веб-сторінок основних інструментів майже неможливо. По-друге, можна скористатися деякими трюками і підвищити рейтинг і впізнаваність вашого продукту.

Основні інструменти в просуванні

Google Analytics – інструмент для аналізу статистики відвідувань сайту в реальному часі. Він відстежує відвідуваність і надає статистику у вигляді діаграми, що дозволяє зрозуміти правильність маркетингової стратегії.

Інструменти, що допомагають підібрати ключові слова для основних сторінок: Google Keyword Tool і статистика ключових слів на Яндексі. Вони допоможуть вам вибрати правильний набір ключових слів для пошукового запиту.

Необхідні служби майстрів: Google Webmaster Tools, Яндекс. Вебмастер , Bing Webmaster Tools. Це веб-сервіси показують вам, на якому рядку пошукової системи знаходиться ваш сайт.

З інструментами тепер все ясно, але як діяти далі? Щоб підвищити впізнаваність вашого товару, необхідно слідувати цим пунктам:

1) Необхідно зареєструватися в гугл мій бізнес. Це сервіс, що дозволяє вам найбільш ефективно довести інформацію про компанії клієнтам у вашому місті. Працює як візитна картка, в якій вказані телефони, посилання на особистий сайт та групи в соціальних мережах, адреси і час роботи.

2) Розвивайте сторінки в соцмережах, точніше створюйте групи та запрошуйте друзів. Чим більше соціальних мереж, тим більше додаткових точок видачі. Але врахуйте, що в групах необхідна активність, інакше люди будуть просто відписуватися. Публікуйте хоча б по одному-двом посадам в тиждень.

3) Потрібен цікавий контент. Для початку потрібно продумати цільову аудиторію, уявити себе на її місці і створити такий контент, який був би цікавий вам, і захотілося поділитися посиланням із друзями. Також радьтеся зі знайомими або родичами, адже думка зі сторони теж дуже важливо.

4) Давайте оголошення і прикріплюйте посилання. В інтернеті повно сервісів по подачі оголошень онлайн. І користувач, прочитавши ваше оголошення, зможе перейти за посиланням на сайт.

5) Спілкуйтеся на форумах. Наприклад, ви продаєте будівельні матеріали. Заходьте на форум і, спілкуючись по темі будівництва, ви зможете ненав’язливо скинути посилання на ваш сайт. Головне не перестарайтеся, інакше вас можуть забанити.

Тепер ви переконалися, що цілком реально розкрутити свій сайт самостійно, і не треба нікому платити за розкрутку. Для цього всього лише потрібно встановити необхідні інструменти і чітко слідувати описаним пунктів. Чим добросовісніший ви будете виконувати ці функції, тим ефективніше будуть продажу.