16.06.2018 в 8:23 |

3 0


Інтернет розширює межі не тільки у світогляді людини, але і, найголовніше, у способах отримання доходів. Успішна людина сьогодні повинен мати як мінімум 3 способи заробітку. І, як правило, інтернет заробіток обов’язково входить в цю трійку.

Даний вид заробітку популярний не тільки тому, що він дає можливість вільного переміщення по світу, додаткового доходу, працювати в будь-який час, але він володіє деякими позитивними аспектами, пізнати які вдається не кожному. Якщо дотримуватися загальновідомими привілеями фріланса, то рано чи пізно інтернет заробіток перетвориться на рутину, буде даватися важко, і в результаті рано чи пізно людина сходить з цього шляху, повністю розчарувавшись у фрілансі.

1. Найважливіше, що дає фріланс – це можливість постійно розвиватися.

Кожен день не схожий на день бабака. Нові завдання, нові люди, нові можливості. Освоївши певний навик і застосувавши його на практиці, людина може його удосконалити, виходячи за кордону. Чим більше ти розвиваєшся, тим більше твій дохід. Але, на жаль, багато буксують на місці. І причина банальна: шкода грошей на розвиток.

2. Легкість кардинальних змін.

Заробити у фрілансі по-справжньому великих грошей можна лише займаючись улюбленою справою. Але, з плином часу наші пріоритети, інтереси під впливом різних ситуацій змінюються. Сьогодні ми кохаємо одне, завтра інше.

У нашому суспільстві лінія життя побудована за однотипною схемою: садок-школа-університет-робота-пенсія. При цьому, закінчуючи школу, лише мала частина випускників роблять усвідомлений вибір подальшого шляху. Для більшості це вибір батьків, тому що це круто, модно. І в результаті після інституту на роботі людина несе службу до 17.00 годин. І лише ввечері починається справжнє життя, яка по-справжньому може активізуватися лише на пенсії. В даних випадках змінити своє життя вирішується лише молодь, якій нічого втрачати або втрати мізерно малі. Для старшого покоління зміна роду діяльності, кардинальна зміна роботи може бути дуже болюча. На відміну від офлайн діяльності, фріланс істотно згладжує такі зміни. І значну роль у цьому відіграє рівень доходу. Якщо в офлайн роботі існує межа для заробітку: оклад, то у фрілансі його взагалі не існує. Він може бути нескінченним і до того ж пасивним.

3. Головна відмінна риса фріланса – свобода вибору.

Свобода вибору рівня заробітку. Варто тільки захотіти, поставити мету.

Свобода вибору місця проживання. Відсутність географічної прихильності.

Свобода вибору діяльності. Сьогодні можна займатися текстом, завтра сайтами, фінансами і т. д.