11.12.2018 в 23:24 |

27 1


Надмірна активність в перший день

В день створення профілю не потрібно проявляти зайву активність. Адміністрація сайту може запідозрити вас у створенні фейкового аккаунта або нового спамера. Саме вони коментують всі фотографії поспіль і ставлять непотрібні лайки. Краще не поспішаючи підготувати свій аккаунт до просування.

Відсутність фотографій або публікація фото все в один час

Будьте терплячі і намагайтеся не викладати всі фото поспіль. Публікуйте їх не в перший час створення облікового запису, а в протягом пари днів. Фотографії повинні бути унікальними і належати вам.

Профіль без особистих даних

Незаповнений профіль без особистих даних швидше потрапить під блокування ніж сторінка з цікавим аватаром, напишіть трохи про себе, вкажіть сферу вашої діяльності. Чим повніше ваш профіль, тим краще поставиться адміністрація, і не буде виглядати у вас бота.

Не оновлюються пости

Регулярно розміщуйте ваші фотографії і нові пости. Достатньо пару разів в тиждень оновлювати свою стрічку, щоб акаунт жив і привертав увагу.

Перевищено ліміт по лайкам

Обмежуйте свою активність. Якщо ви превышете певну кількість лайків, то вас можуть забанити. Ліміт лайків 300 на годину.

Навіть якщо ви наблизитеся до позначки в 200 лайків у годину, ваш обліковий запис вже буде під пильною увагою підтримки. Не поспішайте!П

Перевищено ліміт по підпискам

Не підписуйтесь на всіх підряд, навіть якщо вони вам дуже цікаві. Ліміт на передплати — 20 в годину. За кількістю передплатників — 7500.

Однотипний текст коментарів зі смайликами до різних постам

Залишайте тільки цікаві коментарі по темі поста, краще розгорнуті, а не просто смайл і «cool». Якщо вас викриють систематичної публікації однакових коментарів, то відключать цю функцію або заблокують обліковий запис повністю. Термін блокування різний — від 2х тижнів до кількох місяців.

Згадка в чужих публікаціях користувачів, які не є вашими передплатниками

Це може статися, якщо ваша фотографія буде брати участь у якомусь конкурсі.

Сторонні люди в коментарях до вашої фотографії, що знаходиться на чужому акаунті, почнуть вас вітати чи висловлювати думки. Вам захочеться щось написати у відповідь або просто подякувати.

Дотримуйтеся правила — не більше однієї людини в одному коментарі.

Накрутка лайків і передплатників

Якщо раптом ви вирішите скористатися сервісами накрутки, то будьте дуже обережні. Instagram виявить такі програми швидко.

До речі, сьогодні заблокували мій instagram, тому всі фото і пости можна подивитися в моєму особистому фотогалереї.