Наступного тижня пройде захід microsoft, в рамках якого очікується презентація нових пристроїв сімейства surface, а також подробиці щодо програмної платформи windows 11, запуск якої намічений на 5 жовтня. Напередодні цієї події в мережі з’явилися подробиці, що стосуються характеристик планшетного комп’ютера surface pro 8. Зокрема, стало відомо, що новинка отримає дисплей з частотою оновлення до 120 гц, а також пару роз’ємів thunderbolt.

Зображення: twitter

Інформація про це надійшла від інсайдера shadow_leak, який у своєму твіттері опублікував зображення, імовірно взяте зі сторінки якогось ритейлера. У повідомленні сказано, що новий планшет microsoft отримає 13-дюймовий дисплей з частотою оновлення до 120 гц, а також два порти thunderbolt. Раніше з’являлася інформація, що surface pro 8 буде поставлятися без роз’ємів usb type-a, на зміну яким прийдуть usb type-c і thunderbolt.

Також наголошується, що в планшеті будуть використовуватися знімні ssd-накопичувачі, що може виявитися корисною опцією для корпоративних клієнтів. В цілому дані інсайдера узгоджуються з тим, що було відомо про планшет раніше, але важливо врахувати, що нинішня інформація отримана з неофіційного джерела.

Microsoft surface pro 8 exposure ✅ – intel’s 11th-generation core processor – 13″ 120hz high refresh rate narrow border screen – windows 11-dual thunderbolt interfaces-replaceable ssd hard drives#microsoft # surface #surfacepro8 pic.twitter.com/itfftyg4dg

— sam (@shadow_leak) september 19, 2021

Нагадаємо, презентація microsoft розпочнеться 22 вересня о 18:00 за московським часом. Передбачається, що вона буде присвячена апаратним новинкам компанії, таким як планшети surface pro 8, surface go 3 і оновлений surface pro x, ноутбук surface book 4, а також особливостям роботи windows 11 на пристроях компанії.