У мережі з’явилися нові чутки про майбутню колекцію ігор gta, до складу якої входять ремастери gta 3, vice city і san andreas. Нещодавно інсайдер nibel повідомив про появу рейтингу для grant theft auto: the trilogy-the definitive edition в корейському рейтинговому комітеті (grac), а слідом за ним ще кількома деталями поділилося інше джерело.

Згідно порталу kotaku, реліз колекції з ремастерами трьох ігор серії gta відбудеться в листопаді цього року на xbox one, xbox series x/s, playstation 4, playstation 5 і nintendo switch. На пк і смартфони трилогія стане доступна тільки в наступному році.

Раніше, в серпні, ми вже повідомляли інформацію від авторитетного інсайдера тома хендерсона, який повідомив, що чув про реліз трилогії тільки в 2022 році.

Втім, обидві заяви (від kotaku і хендерсона) можуть виявитися правдою. Можливо, rockstar спочатку планувала випустити ремастери відразу для всіх платформ в 2022 році, але після перенесення некст-ген версії grand theft auto 5 на ps5 і xbox series x/s на березень 2022, осіннє вікно релізу звільнилося, і видавець вирішив його зайняти випуском трилогії ремастерів на консолі.