Cloud imperium оголосила, що citizencon 2951 вийде в ефір 9 жовтня. Citizencon є місцем номер один для шанувальників star citizen, щоб зв’язатися з розробниками cig, а також з іншими гравцями для захоплюючих дискусій, захоплюючих розкриттів і першого погляду на те, що чекає самий амбітний і прозорий проект з розробки ігор в історії.

Цього року citizencon матиме абсолютно новий, повністю цифровий формат і цілий день запланованих заходів, панелей, оголошень.

На додаток до вступного слова кріса робертса, учасники можуть з нетерпінням чекати можливості дізнатися про те, що буде далі від творчих людей і керівників, включаючи спеціальні презентації, вперше показані на цьому заході.

Цікаво те, що під час панелі розробників cloud imperium заглибиться в деталі gen12; новий модуль рендеринга, який cloud imperium буде використовувати як для star citizen, так і для squadron 42. Gen12 буде використовувати графічний api vulkan, приділяючи особливу увагу багатопроцесорному паралелізму. Більш того, він буде мати підвищену гнучкість для більш швидкої розробки функцій.