У той час, як google додає останні штрихи до своєї нової операційної системи android 12 , компанія oppo вже офіційно представила свою фірмову оболонку coloros 12 , яка буде виконана на її основі.

Це дає нам можливість дізнатися, що нового нам варто чекати від майбутніх оновлень android 12 для телефонів oppo і її суббрендів oneplus і realme і коли їх власникам варто чекати оновлення.

Отже coloros 12 принесе на пристрої цієї компанії наступне:

Оновлений зовнішній вигляд

Oppo внесла масу змін в дизайн в coloros 12. Користувальницький інтерфейс був помітно перероблений на основі концепції» нескінченного ” дизайну. У нього додали оновлені значки, нову анімацію, емодзі для аватарів і багато іншого.

Оболонка отримала уніфіковані значки у вигляді квадратів, які мають однакову форму скрізь, на відміну від значків в coloros 11. Значки використовують більш м’які кольори, але зберігають достатньо деталей і текстуру, щоб не загубитися на тлі інших елементів інтерфейсу.

У coloros 12 змінилася компоновка елементів призначеного для користувача інтерфейсу щоб забезпечити зручність у використанні. Як можна побачити на прикріплених зображеннях, в coloros 12 всі елементи інтерфейсу добре рознесені, залишаючи багато вільного простору, щоб допомогти користувачам легко і більш інтуїтивно сприймати інформацію.

Була також збільшила контрастність тексту і додані градації колірних відтінків, щоб користувачам було зручніше розпізнавати елементи інтерфейсу.

Нові функції coloros 12

Coloros 12 несе з собою пару нових функцій на додаток до тих, які google додала в android 12. Нам приготували поліпшену функцію багатозадачності flexdrop і тепер вона дозволяє користувачам перетягувати додаток простим жестом і перемикатися між повноекранним режимом перегляду екрану, а також режимами маленького вікна і міні-вікна.

Coloros 12 запропонує вам «розумну бічну панель» smart sidebar 2.0 з шістьма новими інструментами. Ці інструменти можуть допомогти користувачам швидко відтворювати музику з інтернету в додатку music player або порівнювати ціни на торгових майданчиках онлайн.

Oppo також представила нову функцію відображення екрану для спільної роботи смартфонів і пк. Ця функція дозволяє користувачам керувати своїми телефонами за допомогою комп’ютера або ноутбука, обмінюватися файлами між ними і редагувати документи, що зберігаються на телефоні. Ця функція сумісна з більшістю ноутбуків з windows 10 провідних виробників.

Крім того oppo також додала в coloros 12 абсолютно нові функції проекції екрану на головний пристрій автомобіля. Ці функції пропонують підтримку декількох сторонніх додатків для навігації, таких як kuwo, ximalaya, baidu maps, autonavi та ін., що дасть можливість користувачеві отримати простий доступ до них на дисплеї свого автомобіля

Нова оболонка android також отримала нову функцію для створення аватарів у вигляді емодзі “omoji”, яка може створювати високоточні 3d-моделі з використанням просунутого алгоритму захоплення зображень осіб.

Підвищена швидкість роботи і більш плавна анімація

За традицією oppo внесла ряд значних поліпшень для підвищення продуктивності і плавності роботи своєї нової оболонки android. Coloros 12 отримала движок quantum animation engine від oppo, який несе з собою 300 поліпшених анімацій імітують ” реальні фізичні явища інерції, опору, і відскоку».

Для усунення затримок і лагів в інтерфейсі oppo coloros 12 використовує останні досягнення в області штучного інтелекту дозволяють оптимізувати системні процеси в області роботи з пам’яттю і сховищем, а також розподілом ресурсів між додатками.

Поліпшення в області конфіденційності та безпеки

Coloros 12 включає в себе нові функції конфіденційності та безпеки, що з’явилися в android 12. Серед них: індикатори використання мікрофона і камери, а також вдосконалена система управліннями дозволів для використання мікрофона, камери або інформації про місцезнаходження телефону.

Крім того, в coloros 12 є функція забезпечення безпеки обміну фотографіями, яка дозволяє видаляти метадані з зображень перед відправкою.

Коли чекати оновлення coloros 12

Oppo також оприлюднила графік випуску оновлень coloros 12. Першим пристроєм яке отримає його стане смартфон oppo find x3 pro photographer edition . Публічна бета-версія для лінійки телефонів find x3 і лінійки oneplus 9 буде випущена в жовтні.

Старші лінійки find x2 і reno 6 отримають свої перші збірки coloros 12 бета в листопаді, а лінійка reno 5 , oppo k9 , a95 , a93 , лінійки ace 2 і oneplus 8 отримають публічну бета-версію нової оболонки в грудні.

Oppo стверджує, що в підсумку оновлення coloros 12 надійде на найширше коло смартфонів всю її історію, охопивши понад 150 мільйонів користувачів і більше 110 різних пристроїв. Крім того нам обіцяють надавати три основні оновлення android для флагманських телефонів цього виробника.

Плани з випуску оновлень coloros 12 для смартфонів realme оприлюднені поки не були.

схожі матеріали: