Студія secret mode оголосила про співпрацю з інді-розробникомcosmonaut studios для роботи над створенням новойсюжетной головоломки з маніпулюванням часом eternal threads, яка вийде на пк в березні цього року в steam.

У грі eternal threads буде захоплююча сюжетнаісторія, – повідомив джеймс шалл, директор з публікацій secret mode. – вона поєднує в собі прекрасне оповідання, орієнтоване на розвиток персонажів і умниеголоволомкі з маніпуляцією часом – це свого роду оповідний кубікрубіка.

Ми хотіли знайти видавця, який би розумів концепцію сучасних тем, – додав креативний директор cosmonauts пол джонсон. – зацікавленість secret mode нашим проектом eternal threads справила на нас найбільше враження – вони чітко розуміли, чого ми намагаємося досягти. Ми з нетерпінням чекаємо початку співпраці з ними, щоб представити eternalthreads широкій аудиторії.

В eternal threads ви граєте за оперативника, которомупоручено знайти пролом в потоці часу. Розповідь починається з моменту, коли вас відправляють в травень 2015 року на північ англії, де в результаті пожежі вдомі загинули шестеро людей. Не маючи можливості загасити загоряння, вам предстоітувідеть і зрозуміти рішення, зроблені мешканцями будинку протягом тижня предшествующейпожару і постаратися врятувати всіх, всупереч законом буття.

Демоверсія eternal threads представлена в рамках фестивалю steam next fest з 1 по 7 жовтня.