Фахівець з комп’ютерної безпеки боб дяченко опублікував повідомлення про масштабний витік даних користувача з бази оператора»білайн”. Згідно з джерелом, розміщений в мережі архів містив близько 2 мільйонів записів з конфіденційною інформацією про користувачів проводового інтернету російського оператора.

За словами дяченка, він виявив в мережі базу даних обсягом 4,1 терабайта, що містить від 1,4 до 2 мільйонів записів про абонентів компанії. Незважаючи на спроби експерта зв’язатися зі службою безпеки «білайну», його повідомлення, судячи з посту в twitter, залишилося без відповіді. Проте 13 вересня доступ до злитого в мережу архіву був закритий.

За даними змі, в архіві зберігалися такі відомості, як номери телефонів, адреси електронної пошти та п.і. Б. Клієнтів, чого в деяких випадках може бути достатньо для здійснення шахрайського обдзвону. Представники “білайну” у відповідь на запит журналістів видання cnews заявили, що в опублікованій базі були розміщені тільки логи невеликої частини абонентів фіксованого інтернету.

Заявою компанії, в мережі виявилася база, що містить 2,5 мільйона записів.