Розвиток нейромереж веде до їх широкого впровадження в ігрові та жартівливі додатки, ігри. Зростання популярності даного типу програмування пояснюється високою результативністю роботи такого софта. Де і як завантажити deepnude, що це за програма і як її зламати?

Як працює програма діп нюд

Deepnude-це програма для обробки графічних файлів (фотографій), зображень дівчат і жінок, основною дією якої є інтелектуальне (за допомогою нейромереж) видалення одягу і додавання на фото зображень первинних і вторинних статевих ознак (скопійованих із зображень оголених жінок, на яких нейромережа «навчалася»).

В даний час програма не випускається, всі зламані версії, поширені у вільному доступі в мережі, розмішають водяний знак на зображенні, отриманому в результаті обробки.

Софт отримав досить широке поширення у певної категорії користувачів і став вірусним, хоча і працював тільки на операційних системах на базі windows і linux.

Нейромережа аналізує завантажену фотографію, знаходячи на ній людини, визначаючи колір його шкіри, статура, позу, поворот корпусу і т. Д. Після цього в інтернеті знаходиться картинка із зображенням оголеної жінки, і ділянки одягу замінюються оголеними, тому найбільш ефективно програма працює з моделями в купальниках або білизна.

весь процес займає від півхвилини до однієї хвилини.

Згідно з офіційною статистикою розробника, було продано понад 500 тисяч копій програми. І це тільки ті, що поширювалися офіційно. Ясно, що число піратських копій, поширених в мережі, більше в сотні разів.

Програма була створена в 2018 році естонським програмістом. Творці “натренували” нейромережу на 10 тисячах фотографій оголених жінок. Планувалося в майбутньому також натренувати її і на роботу із зображеннями чоловіків, проте цього не сталося.

В результаті такого «тренування» нейромережа стала здатна видаляти одяг з фотографії жінки, «добудовуючи» на її місці зображення оголених грудей і геніталій.

Результати виявляються в деяких випадках досить прийнятними – як при швидкій обробці фотографії в фотошопі. Кілька місяців утиліта поширювалася виключно платно.

Але вже через близько півроку існування, в твіттер-акаунті розробника з’явилося повідомлення про припинення роботи над софтом.

З червня 2019 року робота повністю припинена, нові версії програми випускатися не будуть. За деякий час до цього виникли суттєві проблеми з функціонуванням сайту, що розробники пояснили значними перевантаженнями серверів. Творці пояснюють своє рішення про закриття проекту тим, що вони недооцінили популярність програми і більш не здатні контролювати його поширення, все ж версії «злиті» в інтернет без згоди розробників не мають до них ніякого відношення, за їх використання вони відповідальності не несуть.

Рис. 1 логотип

Переваги та недоліки

Незважаючи на свою високу популярність, дана програма має досить багато негативних рис, і лише невелика кількість користувачів запускає її регулярно.

 • низька якість одержуваних зображень.
 • нестабільна робота-програма періодично «вилітає», не сприймає певні фотографії і припиняє працювати.
 • може обробляти тільки зображення досить невеликого дозволу і ваги.
 • велика вага програми – 2 гб.
 • програма не стане працювати зовсім з 32-бітними операційними системами, як віндовс, так і лінукс.
 • крім великого обсягу пам’яті на жорсткому диску, для коректної роботи нейромережі потрібно також досить великий обсяг оперативної пам’яті-її повинно бути вільно не менше 4 гб.
 • додаток працює тільки з фотографіями жінок-чоловіків воно “роздягати” не вміє. Хоча в планах розробників і було додавання цієї функції – цього так і не сталося.
 • при обробці чоловічих фотографій, нейромережа просто “домальовує” їм жіночі статеві ознаки.
 • програма не може працювати з намальованими персонажами.
 • часом виникають дуже помітні збої в роботі, такі як відсутність сосків, додавання ще одного оголеного жіночого тіла в будь-якому довільному місці фотографії, неякісна обробка зображень, де модель стоїть в профіль або півоберта. Помітно, що оголена фігура часто виявляється куди стрункішою одягненою.
 • нейромережа часто виконує кольорокорекцію вихідної картинки.

Що стосується переваг програми, вони очевидні для деяких груп користувачів.

Фотографії обробляються відносно швидко, це простіше, ніж використовувати фотошоп, тому підходить для створення швидких фотомонтажів.

Рис. 2 ватермарка

Скачування

Як було сказано вище, офіційна розробка програми більше не здійснюється, її неможливо купити або інакше отримати офіційно.

Користувачам необхідно знайти і встановити піратську версію софта.

Більшість з них не мають вірусів і досить функціональні, можуть запускатися як на windows, так і на linux.

1 скачайте інсталяційний файл утиліти, наприклад, тут. розпакуйте робочий архів і знайдіть в ньому файл з дозволом .exe, саме він є установчим-запустіть його. Програма не вимагає від вас додаткових дій і підтверджень – вона автоматично встановиться в вказане місце.

Рис. 3 установка

2 тепер запустіть програму з ярлика на робочому стіл е. Відкриється основне робоче вікно утиліти, що відрізняється простим дизайном і мінімалістичним функціоналом – воно містить тільки дві кнопки – upload photo і transform. Спочатку натисніть upload photo, і за допомогою стандартного провідника вашої операційної системи виберіть фотографію людини, яку хочете «роздягнути».

Рис. 4 запуск

3після того, як фотографія завантажиться, переміщайте її в робочому вікні програми, затиснувши ліву кнопку миші, таким чином, щоб людина на фото опинився в центрі. Бажано, щоб на зображенні або хоча б у виділеній зоні інші люди були відсутні. Натисніть на кнопку transform і дочекайтеся закінчення обробки зображення.

Рис. 5 вікно програми

4картинка обробляється близько 45 секунд, в результаті обробки з’являється зображення, позначене водяним знаком. Завантажити повнорозмірну картинку без ватермарки неможливо, але можносделать скріншот.

Рис. 6 результат

Програму просто використовувати, вона відрізняється високою швидкістю роботи і хорошою ефективністю.

Можливі проблеми та їх вирішення

Під час функціонування програми виникає досить багато різного роду проблем.

Основні з них, а також шляхи їх вирішення, наведені нижче:

 • програма вилітає після завантаження певної фотографії . Таке відбувається, якщо повний шлях від програми до фотографії включає в себе папки з назвами на кирилиці — програма не може їх обробити і відбувається збій. Для стабільної роботи помістіть всі оброблювані зображення в папки з англомовними назвами.
 • іноді виліт програми відбувається, якщо завантажуване зображення має назву російською мовою.
 • якщо програма вилітає при роботі з однією певною фотографією , але всі інші причини усунені, то найімовірніше це пов’язано з дозволом фото — програма не обробляє картинки дозволом більше 1080 на 1920.
 • іноді з’являється повідомлення no such file or directory: ‘pyqtlib / mn.lib ‘ please retry, if the problem persist contact the support ([email protected]) або інше, в якому згадується папка найпростіший спосіб вирішити проблему-видалити цю папку в директорії програми, завантажити програму повторно з іншого джерела і замінити дану папку.
 • під час роботи програми (рідше — безпосередньо при запуску) з’являється повідомлення defaultcpuallocator: not enough memory: you tried to allocate %dgb. Buy new ram! це говорить про нестачу оперативної пам’яті для коректної роботи утиліти на вашому комп’ютері — програма працювати не зможе. Має сенс спробувати обробити фотографію меншої роздільної здатності-іноді це допомагає вирішити проблему, так як на «легкі» фотографії витрачається менше оперативної пам’яті.
 • на будь-якому етапі роботи програми виникає помилка з повідомленням failed to execute script main , що свідчить про неможливість програми отримати доступ до певних бібліотек. Причин проблеми може бути дуже багато, точно встановити їх складно, але баг характерний для піратськихПерекампільованих програм, тому найпростіше завантажити додаток з іншого джерела.
 • повідомлення [errno 13] permission denied: ‘pyqtlib/cm.lib говорить про те, що програма не може отримати доступ до бібліотек. Вирішити проблему дуже легко-досить запустити програму від імені адміністратора.
 • при використанні на операційних системах linux здатна виникати специфічна проблема , пов’язана з невірним масштабуванням зображення. Щоб її уникнути потрібно при переміщенні зображення розміщувати його таким чином, щоб не захоплювалися краю картинки, так як саме це викликає проблеми.

Інші специфічні неполадки в роботі мережі також можуть виникати, однак вони індивідуальні, залежать від параметрів вашого пк і версії завантаженої програми.

Рис 7 робота

Відгуки користувачів

Хоча в російськомовному інтернеті програма досить широко поширена і всіляко рекламується багатьма користувачами, відгуки про неї не надто схвальні.

Відзначаються низька якість зображення, нестабільна робота, тривалий процес обробки, складності вказівки шляху до фотографії.

Абсолютна більшість користувачів не рекомендують цей додаток завантажувати навіть для ознайомлення.

Відзначається також, що більш-менш прийнятний результат виходить, тільки якщо на оригінальній фотографії модель стоїть в анфас, розпрямивши спину, в роздільному купальнику або нижній білизні, груди не прикрита волоссям або додатковими деталями одягу.

Також бажано хороше освітлення — світле фото, і краще, якщо модель на фото одна.

програма майже ніколи не запускається (не працює стабільно), якщо на комп’ютері менше 4 гб оперативної пам’яті. крім того, при роботі софт досить сильно навантажує процесор і гальмує роботу інших програм (втім, це характерно майже для будь-яких процесів, вироблених за участю нейромережі).