Відмінні новини для тих, хто в темі, чи то пак в першу чергу для шанувальників творчості кінорежисера тіма бертона. Бертон, як відомо, творить для netflix серіал про уенсдей аддамс, дівчинку-підлітка зі знаменитої сімейки аддамсів. Прем’єра восьмисерійного шоу відбудеться десь наступного року, і ми, звичайно, в нетерпінні, бо важко уявити найбільш підходящий для “готично-веселого” стилю бертона матеріал, ніж аддамси.

Так ось, головну музичну тему для” уенсдей ” (wednesday) створить ніхто інший як музикант, теле – і кінокомпозитор денні ельфман.

Чудово, чудово! тому що ельфман вже не раз працював з бертоном. Зокрема, саме денні писав музику для таких культових робіт режисера як “едвард руки-ножиці”,” бітлджус”,” сонна лощина”, а ще – “похмурі тіні”, дилогія про бетмена,” аліса в країні чудес”,” чарлі і шоколадна фабрика ” і багатьох інших.

Ельфман також допоможе в написанні всього саундтреку композитору крісу п. Бейкону (“мотель бейтсів”), з яким їм теж працювати спільно доводилося.

Сімейка аддамс, тім бертон і денні ельфман – це практично “команда мрії”. Вже принаймні ми в праві розраховувати на стилістично бездоганний як у візуальному, так і в аудіальному плані серіал.