Кожні сім днів цифровий магазин ps store оновлює акцію “пропозиція тижня”, в рамках якої одна обрана гра отримує велику знижку.

Минулого разу таким тайтлом була збірка ремастерів mass effect: legendary edition, а тепер за дуже вигідною ціною можна взяти перевидання культової rpg the elder scrolls v: skyrim для playstation 4 .

До 7 жовтня рольовий хіт bethesda game studios доступний в playstation store за 1,079 рублів замість 4,279 рублів (-75%). Це найбільша знижка за весь час-дешевше ще не було.

До складу skyrim: special edition входить базова гра з графічними і технічними доопрацюваннями, а також всі вийшли для неї доповнення. Користувачі playstation 5 можуть грати в “скайрім” по зворотній сумісності.

11 листопада вийде нова версія гри під назвою skyrim: anniversary edition . Вона буде відрізнятися якимись поліпшеннями для некстген-консолей, системою риболовлі і більш ніж 500 елементами з сервісу creation club, створеними незалежними розробниками. Поточні власники ремастера зможуть оновитися до ювілейного видання безкоштовно.