Всього кілька днів залишається до тепер вже неминучого релізу mmorpg new world від amazon. Розробники розкрили подробиці прем’єри фентезійної гри.

Розділені на кластери сервери будуть запущені в північній америці (15:00/18: 00 мск) і європі (09: 00 мск), а також у південній америці та австралії. Серед іншого виділені рекомендовані для спілкування німецькою, французькою, іспанською та італійською мовами. Завантаження клієнта розпочнеться 27 вересня о 18:00 мск.

Також з нагоди дебюту new world можна буде знову отримати нагороди через twitch drops: досить подивитися трансляцію одного з 66 лідерів заходу battle for new world в перші два тижні, щоб отримати набір виглядів для зброї vinespun. Бонуси покладені і передплатникам amazon prime в рамках prime gaming. Перший pirate pack стане доступний в день релізу і містить піратський скін і емоцію і 5000 marks of fortune-преміальної валюти для магазину, а другий випустять 12 жовтня з виглядом піратської шаблі, ще однією емоцією і гербами. Забрати обидва необхідно до 1 листопада.

New world вийде на пк 28 вересня. Обговорити гру можна в окремому розділі на нашому форумі. А на сайті ви знайдете новини, статті, керівництва, відео та інші матеріали по грі.