Девіанти є заклятими ворогами вічних в коміксах marvel-і очікується, що їх протистояння буде найважливішим елементом фільму » вічні “, який вийде вже на початку наступного місяця.

Досі про сюжет фільму хлої чжао багато невідомо, але девіанти, безумовно, будуть заважати своїм ворогам протягом усього хронометражу. На щастя, продюсер marvel studios нейт мур вирішив трохи відкрити завісу над таємничими істотами в новому звіті murphy’s multiverse.

У коміксах девіантів називають «мінливими людьми», і серед них немає двох однакових. Тому у фільмі ” вічні » немає двох девіантів, які будуть виглядати однаково. Коли вони вбивають хижака, вони приймають форму цього хижака. Отже, є девіант, схожий на кажана, є девіант, схожий на вовка, є навіть девіанти, які виглядають як всілякі істоти з міфів, легенд та історії.

Коментарі нейта мура можуть пролити світло на те, чому девіанти, які ми бачимо в рекламних матеріалах, схожі на тварин. Тим не менш, це також викликає питання, як танос, що має ген девіанту, якимось чином залишився осторонь від цього процесу. Цілком можливо, що божевільний титан не пов’язаний з ними в mcu так, як це було в коміксах. У будь-якому випадку, девіанти – один з аспектів “вічних ” » який викликає інтригу.

Прем’єра кінокоміксу намічена на 4 листопада 2021 року.