У 90-х роках вийшло безліч офіційно ліцензованих ігор, заснованих на мультфільмах disney. Серед них були “аладдін”, “король лев”і” книга джунглів”. Це були двомірні платформери, і вони зібрали досить велику фанбазу. Це призвело до випуску ремастерів the lion king і aladdin в рамках колекції 2019 року. Незважаючи на те, що до збірки увійшло кілька різних версій обох ігор, інший діснеївський платформер того ж десятиліття – the jungle book – залишився осторонь. Однак незабаром ситуація може змінитися.

Нещодавно на сайті французького видавництва відеоігор just for games було помічено чергове перевидання цих класичних диснеївських ігор. Одним з основних моментів у цьому списку було включення нової назви: the jungle book. Крім того, на сайті згадувалася snes-версія гри aladdin, яка значно відрізнялася від версій для genesis і mega drive. Судячи з інформації з цього сайту, колекція повинна з’явитися у продажу 12 листопада.

Список ігор і версій, які імовірно увійдуть в нову колекцію, включає:

Очікується, що ті ж функції, які присутні в ремастерах 2019 року, з’являться в “книзі джунглів” і snes-версії “аладдіна”. Вони включають в себе графіку 1080p і швидкі збереження, а також функцію перемотування назад / вперед. Поки не зрозуміло, чи доведеться геймерам, вже володіють disney classic games collection, купувати всю оновлену версію або ж існує можливість додати новий контент в існуючу колекцію.