Сьогодні відбувся реліз шутера far cry 6 на пк і консолях, і хоча гра має досить пристойну продуктивність, все-таки знайшлося кілька проблем, які можуть вплинути на high-end відеокарт від компанії nvidia.

Хоча far cry 6 в цілому відмінно працює на більшості відеокарт і процесорів, портал dsogaming виявив, що гра не може завантажити набір текстур високої роздільної здатності на high-end відеокартах nvidia, а також страждає від серйозних проблем з однопотоковою продуктивністю cpu.

Також у звіті порталу йдеться про те, що пк-версія far cry 6 поставляється з пакетом hd-текстур, який важить 35 гб. Заявлено, що для нормальної роботи даного пакета потрібно не менше 11-12 гб vram, але схоже, що навіть high-end geforce rtx 2080 ti не може завантажити ці текстури належним чином. Nvidia geforce rtx 3080 має всього 10 гб vram, і хоча вона використовує методи стиснення пам’яті для оптимізації пропускної здатності та ємності, це все одно не допомагає вирішити проблему з правильною роботою пакета hd-текстур. Насправді, geforce rtx 3060, rtx 3080 ti, rtx 3090 можуть бути єдиними відеокартами, які зможуть запустити текстурний пакет завдяки більшому об’єму vram.

Відключення hd texture pack в far cry 6 на пк призвело до того, що текстури відображаються як зазвичай-це єдине рішення на даний момент, до тих пір, поки розробники не вирішать знизити вимоги до vram для пакета.

Ще одним “болем” far cry 6 є проблема масштабування продуктивності в мульти потокових cpu. Хоча пк-версія гри “любить” сучасні процесори з хорошим ipc, у неї є деякі проблеми з багатопотоковим масштабуванням. Відключення потоків на cpu призвело до підвищення продуктивності в порівнянні з тим, коли вони були включені. І це був не просто невеликий приріст продуктивності, а приріст до 10 fps.