Бенедикт камбербетч прокоментував перший трейлер «людини-павука: немає шляху додому» , заявивши, що він показує не все, що приготували для нас sony pictures і marvel studios.

За словами виконавця доктора стренджа, велика частина заслуги лежить на плечах режисера джона уоттса, якого актор називає генієм. Камбербетч під час інтерв’ю variety сказав наступне:

Я думаю, це буде відмінний фільм. Я думаю, що джон уоттс-геній; вся команда, яка працювала над цими трьома фільмами, просто чудова.

Мало того, що уоттс «дотепний”, камбербетч додає, що режисер такий же щедрий і прихильний, як і будь-який житель тінсел-тауна.

Джон [уоттс] чудовий, у нього приємний характер, але він упевнений в собі. З ним приємно проводити час на знімальному майданчику. Він дуже дотепний, і в той же час неймовірно щедрий і чуйний. На знімальному майданчику панує атмосфера.

Камбербетч також заявив, що «доктор стрендж і мультивселенная божевілля» буде ще амбітніше, ніж «людина-павук: немає шляху додому» . При цьому, за словами актора, триквел «людини-павука» буде найамбітнішим сольником до сиквела «доктора стренджа» .