15.11.2018 в 17:54 |

47 0


Коли ми говоримо про кабінет, у багатьох перед уявним поглядом одразу ж виникають ті начальницькі кабінети, в яких їм доводилося побувати з найрізноманітніших приводів, будь то кабінет директора школи або кабінет безпосереднього начальника. З кабінетами у деяких пов’язані не найприємніші спогади – звичайно, якщо ви не начальник і не обзавелися ще власним кабінетом. Втім, щоб мати таку кімнату, зовсім не потрібно бути начальником – адже ви можете організувати свій домашній кабінет.

Інтер’єр вашого домашнього кабінету буде залежати не тільки від вашого смаку, але і від того, для чого ви плануєте його використовувати. Якщо ви багато працюєте за комп’ютером, а ви багато працюєте, так як ви фрілансер, тоді у вас обов’язково повинен бути комп’ютерний стіл або ви можете купити комп’ютерний стіл і спеціальне крісло, незайвим буде також передбачити шафи для паперів та полиці для книг.

Стандартний набір меблів для кабінету включає, як правило, письмовий стіл, стілець або крісло, в якому ви будете працювати, книжкові шафи і полиці, в кабінеті зазвичай є ще і диван. А далі все залежить тільки від вашого смаку і фантазії. В даний час різноманітність оздоблювальних матеріалів і меблів дозволяє створювати ексклюзивні інтер’єри і використовувати їх при ремонті офісу.

У багатьох кабінет досі асоціюється з масивним двухтумбовым столом з натурального дерева, стільниця якого може бути навіть обтягнута шкірою. Подібні раритети ще можна зустріти в деяких подібних кімнатах. Якщо ви шанувальник старовинного стилю, але не старовинних речей – сучасні матеріали, які застосовують сьогодні виробники меблів, дозволяють створювати предмети інтер’єру, гармонійно поєднують зовнішній вигляд антикварних виробів і зручність, що надають новітні технології.

Подібна меблі можуть бути виготовлена за вашим замовленням, оброблені вручну а також використана при ремонті офісу. Шанувальники сучасного стилю оформлення інтер’єру, можливо, віддадуть перевагу незвичайним письмовим столом зі скляною стільницею, у виготовленні яких використовується не тільки традиційне дерево, але і камінь. Хоча, варто відзначити, що у солідних і в хорошому сенсі цього слова, консервативних людей все ж спостерігається перевагу до меблів, виконаної в класичному стилі з масиву коштовних порід дерева.

Якщо ви вже постфрилансер (це вже і не фрілансер, але і не може відійти від звички фріланса), заробили купу грошей і просто дивіться за звичкою в монітор, то:

Ваш кабінет крутого фрілансера можливо стане місцем ділових зустрічей, зустрічей з друзями і підкреслить солідність і респектабельність свого господаря, тобто вас. А ексклюзивність вашому кабінету супер-фрілансера може надати декоративна обробка предметів меблів дерев’яною мозаїкою.

У класичному інтер’єрі кабінету обов’язково присутній шкіра. Шкіряний диван – тут неодмінний атрибут. Як і раніше популярний стиль «честерфілд», незважаючи на те, що він налічує вже не одну сотню років. Показник подібного стилю особлива стьобана м’які меблі для кабінету.

Жоден уряд не обійдеться без книжкової шафи, а то й кількох. Я вважаю, що шафи можуть бути як традиційними – орними, так і вбудованими, це може бути і шафа-купе. В даний час в кабінетах нерідко можна побачити відеотехніку – для неї може бути передбачена відкрита полиця в шафі або окрема тумба, такий же принцип використовується і при ремонті офісів.

Тумба може бути виготовлена з дверцятами, які будуть приховувати такий дещо недоречний в класичному інтер’єрі предмет, як телевізор. У кабінеті можуть бути передбачені полиці для дисків і касет.

В сучасних кабінетах можна побачити найрізноманітніші предмети: колекцію господаря будинку, барну стійку, більярдний стіл. І в цьому немає нічого дивного – в кінці кінців, кабінет – це відображення смаку і захоплень свого господаря.